Skip to content
Home » Terasos įrengimas – būdas atnaujinti savo kiemą

Terasos įrengimas – būdas atnaujinti savo kiemą

  • by

Terasos įrengimas kieme prie namo ar atskirai gali būti puikus būdas pagyvinti kiemo zonos interjerą ir susikurti malonią poilsio bei laisvalaikio zoną savo šeimai ir svečiams. Terasos įrengimas gali pavirsti puikia stiliaus detale ar funkcionalia vieta šalia namo. Terasos įrengimas gali būti pritaikomas visokio tipo kiemuose, todėl pasirinkus gerus specialistus tikrai atrasite net keleta variantų, iš kurių išsirinksite sau tinkamiausią.

Terasos įrengimo eiga

Terasos įrengimas prasideda nuo išsiaiškinimo, kam jums ji reikalinga ir kokią funkciją ji atliks. Tai leidžia lengviau planuoti terasos įrengimo išplanavimą bei zonas. Taip pat yra svarbu pasirinkti tinkamą vietą terasos įrengimui. Jeigu yra galimybė, rekomenduojama terasą įrengti pietrytinėje, pietinėje arba pietvakarinėje namo pusė. Tokiu būdu saulė lengviau pasieks jūsų terasą ir galėsite džiaugtis saulės spinduliais ir šaltuoju sezono metu. Jeigu terasos įrengimas šiose vietose neįmanomas, rekomenduojama rinktis terasą toliau nuo namo. Tačiau tai yra nusprendžiama pagal jūsų pageidavimus ir jokių draudimų įrengti kitose vietose tarsą nėra. Vėliau yra sukuriama skaitmeninė terasos vizualizacija, kurioje aiškiai matosi terasos įrengimas. Tokiu būdu gali daryti pakeitimus dar neprasidėjus terasos įrengimo darbams. Apsisprendus dėl terasos išvaizdos yra pradedami statybiniai darbai. Jų trukmė priklauso nuo terasos sudėtingumo ir oro sąlygų. 

Terasos įrengimas ir jos pliusai

Terasos įrengimas jau nebėra toks tolimas dalykas. Terasos įrengimas tampa vis labiau prieinamu kiekvienam žmogui. Turbūt todėl taip auga jos populiarumai. Pagrindiniai terasos įrengimo privalumai yra naujas akcentas jūsų interjerui. Tai puiki vieta mėgautis kavos puodeliu iš ryto ar vakarieniauti besileidžiant saulei. Gerai apgalvotas terasos įrengimas gali tapti ir funkcionalia zona. Atsiranda puiki bei saugi vieta laikyti įvairią įrangą, vaikų žaislus ar tiesiog išnešti skalbinius. Terasos įrengimas yra ilgaamžis dalykas, jei gerai prižiūrimas, todėl ja mėgautis galėsite ilgai. Terasą galima puošti ir dekoruoti gėlėmis, kas jūsų namui ar kiemui suteiks dar didesnio žavesio. Terasos įrengimas yra puikus sprendimas ieškant erdvės sau ir savo svečiams karštoms vasaros dienom ar šiltiems vakarams. 

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *