Skip to content
Home » Su prekių ženklinimo įranga dirbkite greičiau ir produktyviau

Su prekių ženklinimo įranga dirbkite greičiau ir produktyviau

  • by
spausdintuvas

Jei jūsų darbinė veikla susijusi su prekių ženklinimo užduotimis, greičiausiai jau pastebėjote, kad kokybiška ir patikima prekių ženklinimo įranga gali gerokai palengvinti jūsų kasdienį darbą. Ženklinimo įrenginiai rekomenduojami ne tik verslo sektoriui, bet ir darbui namuose, pvz., dokumentų, knygų ar kitų daiktų žymėjimui. Žinoma, priklausomai nuo ženklinimo užduotims keliamų reikalavimų, t. y. darbo apimties, etikečių tipo, formos, dydžio ir pan., techniniai ženklinimo įrenginių duomenys taip pat gali skirtis.

Plati ženklinimo įrenginių pasiūla

Ženklinimo įrenginių pasiūla šių dienų rinkoje iš tiesų didelė. Vienas svarbiausių darbų, renkantis prekes, yra bendravimas su patikimu pardavėju, kuris yra pasiruošęs atsakyti į visus jūsų klausimus ir pasiūlyti profesionalią, jūsų lūkesčius atitinkančią techniką. Bendraudami su nežinomu ar prasto vardo pardavėju rizikuosite įsigyti nekokybišką techniką, kurios naudojimas bus sudėtingas ir nepatogus, be to, gali būti, kad jums greitai teks investuoti į įrangos atnaujinimą ar remontą. Kalbant apie ženklinimo įrenginius, būtina iš anksto pasidomėti tokiais klausimais kaip technikai suteikiamos kokybės garantijos, kur atliekami remonto darbai ir kiek kainuoja spausdintuvo eksploatacinės medžiagos, t. y. rašalas, etiketės ir pan.

Jei jums reikalingi itin dideli etikečių spausdinimo darbai, rinkitės didelio našumo, profesionaliam darbui skirtą ženklinimo įrangą, galinčią dirbti itin dideliu mastu. Paprastai tokia įranga reikalauja gana didelių pradinių išlaidų, tačiau laikui bėgant atsiperka, kadangi užtikrina greitą ir našų darbą. Ir priešingai, brangi įranga, naudojama įprastoms buities užduotims, niekuomet neatsipirks, užims daug vietos ir bus nepatogi naudoti. Itin paprastiems ženklinimo darbams rekomenduojama rinktis paprastus, negalingus arba nešiojamus spausdintuvus.

Kontaktė ar bekontaktė įranga?

Jei jus domina pramoniniai produktų ženklinimo įrenginiai, pagalvokite, ar rinksitės kontaktę ar bekontaktę techniką. Kontaktinio ženklinimo metu ženklinimo įrenginys tiesiogiai kontaktuoja su produktu. Šiuo atveju gali skirtis ženklinimo dažai, todėl kontaktiniai produktų ženklinimo įrenginiai dar skirstomi į atskiras grupes: juostelinius arba dažų ritinėlių spausdintuvus. Bekontakčiai produktų ženklinimo įrenginiai pageidaujamą informaciją ant produkto spausdina per atstumą. Ši grupė taip pat skiriama į mažesnius pogrupius, kuriems priskiriami rašaliniai, čiurkšliniai ir lazeriniai įrenginiai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *