Skip to content
Home » Nuo tekstilės namams iki patalynės – vienoje vietoje

Nuo tekstilės namams iki patalynės – vienoje vietoje

  • by
lovos tekstilė

Yra daug dalykų, apie kuriuos svajojame. Yra nemažai dalykų, kuriuos ketiname įsigyti. O kai kalba pasisuka apie namus (užuolaidas, miego patogumą ir kt.), verta žinoti pavadinimą TavoSapnas. Čia audiniai ir užuolaidos, patalynė ir tekstilė namams… Čia tai, kas reikalinga virtuvėje ir kituose kambariuose. Tai, kas rūpi kasdien…

Nepamainomi, visuomet reikalingi virtuviniai rankšluosčiai

Priežastis, dėl kurios daug žmonių naršyklėje suveda minėtą pavadinimą, yra gražūs ir praktiški virtuviniai rankšluosčiai. Apie juos pateikiama aktuali informacija. Pavyzdys: nurodoma, kad komplektą sudaro trys vienetai; dydis 50 x 70 cm; sudėtis 100 proc. medvilnė; spalvos: įvairių atspalvių mėlyna, balta, žalsva; audinys atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus.

Tai dar ne viskas. Pateikiant informaciją nurodoma, kaip prižiūrėti. Pavyzdžiui, skalbti 30 laipsnių temperatūroje, nebalinti, lyginti aukštoje temperatūroje. Sutikite, kuo daugiau pirkėjui pasakoma (šiuo atveju parašoma), tuo praktiškesnis yra pirkinys. O kadangi kalba sukasi apie kasdienę ruošą, naudojimo, priežiūros svarba tampa dar didesnė.

Natūrali medvilnė

Ne paslaptis, kad čia ypač aktualus medžiagų klausimas. Kaip pavyzdį paėmus medvilninių šluosčių rinkinį, vertėtų kiek išsiplėsti apie pačią medvilnę.

  • Klausimas: natūrali medvilnė brangsta ar pinga? Atsakymas: ji nuolat brangsta.
  • Klausimas: kas dažnai naudojama buityje vietoje medvilnės? Atsakymas: dirbtiniai pakaitalai.
  • Klausimas: ar kokybiškas pakaitalas visiškai atstoja natūralią medvilnę? Atsakymas: teigiama, kad pakaitalas neatitinka natūralaus pluošto savybių.

Metams bėgant natūralumas ne tik nenuvilia, bet ir nepraranda svarbos. Virtuvės ir buities dalykai tai puikiai įrodo. Jeigu mėgstate suktis virtuvėje, jei vis mąstote apie naujus patiekalus, su šiomis tiesomis tikriausiai sutiksite.

Nusišluostyti rankas, nuvalyti stalą… Kad ir koks buitinis procesas laukia, sunku jį įsivaizduoti be rankšluosčių. Kad viskas eitųsi kuo puikiausiai, nepakanka gražių paveikslėlių ar ornamentų. Dar reikėtų, kad medžiaga sugertų drėgmę. Taip pat renkantis rankšluostukus tikimasi, jog po vieno naudojimo nereikės išmesti. Ilgaamžiškumas itin vertinamas, o pasitikėjimą pelno pardavėjai, siūlantys būtent tokius produktus, kurie ilgai atlieka savo funkciją. Tai vėlgi skatina pamąstyti apie rankšluostukų natūralumą, apie gaminius, kurie ne tik estetiški, bet ir džiuginantys ne dieną ir ne dvi.

Daug audinių, patalų ir kitų dalykų vienoje vietoje

Nuo tekstilės namams iki patalynės – vienoje vietoje. Taip gali būti pristatomas TavoSapnas. Nesuklysime pridėdami, kad užsukę į šią parduotuvę rasite daug prekių. Svarbu, kad asortimente išties skirtingi gaminiai. Net jei keliate itin aukštus reikalavimus antklodei, lovatiesei ir kitiems daiktams, turėtumėte išsirinkti produktų, pateisinsiančių lūkesčius.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *