Skip to content
Home » Veterinarijos paslaugos: kaip išsirinkti geriausią kliniką?

Veterinarijos paslaugos: kaip išsirinkti geriausią kliniką?

Naminiai augintiniai suteikia mums džiaugsmo ir dovanoja mums meilę. Kiekvienoje šeimoje augintinis yra kaip tikras šeimos narys. Todėl labai svarbu nepamiršti, kad kaip rūpinamės savo ir savo vaikų sveikata, taip reikėtų rūpintis ir augintinio gera savijauta. Tam padeda profesionalios veterinarijos paslaugos ir klinikos. Kaip išsirinkti geriausią savo augintiniui?

 

Rinkitės specialistus

Kiekvienas norime, kad mūsų augintiniams būtų suteikta geriausia pagalba. Todėl norėdami būti tikri, kad pasirinktoje veterinarijos klinikoje Jūsų augintiniui bus suteikta kokybiška pagalba, įvertinkite tai, kokie specialistai ten dirba. Kuo daugiau specialistų dirba klinikoje, tuo didesnė tikimybė, kad čia galite gauti ir specializuotą pagalbą. Pavyzdžiui, jeigu reikalinga oftalmologo ar stomatologo apžiūra. Be to, didesnis specialistų kiekis užtikrina, kad nereikės laukti eilėse, norint patekti pas veterinarijos gydytoją.

 

Įvertinkite paslaugas

Profesionalios veterinarijos klinikos teikia platų paslaugų pasirinkimą. Jeigu norite, kad Jūsų augintiniui būtų suteikta profesionali pagalba, rinkitės tokią kliniką, kurioje teikiamos įvairios paslaugos. Pavyzdžiui, kai kurios klinikos teikia tik bendras sveikatos paslaugas, o sudėtingesnėms procedūroms pacientus siunčia pas partnerius. Jeigu norite, kad augintinis išvengtų streso keliaudamas po skirtingas klinikas, rinkitės tokią, kurioje teikiama ne tik bendroji medicininė pagalba, bet ir atliekami laboratoriniai tyrimai, suteikiamos otorinalaringologijos, ginekologijos, pilvo chirurgijos ir kitos veterinarijos paslaugos. Taip pat kai kurios klinikos teikia ir skubios medicininės pagalbos paslaugas.

 

Nepamirškite įvertinti ir to, kokiu grafiku dirba klinika. Kai kurios klinikos dirba ir savaitgaliais, o tai reiškia, kad galite augintinį atvežti tuomet, kada Jums patogiausia ir netgi ne darbo valandomis.

 

Kaip gauti geriausią kainos pasiūlymą?

Pasitaiko atvejų, kai žmonės vengia veterinaro todėl, kad mano, jog tokios paslaugos brangiai kainuoja. Dažnai dėl to arba dėl laiko stokos gyvūnams neatliekamos reguliarios apžiūros ar reikalingi tyrimai. Todėl verta pasidomėti veterinarijos paslaugų abonementu. Kai kurios profesionalios veterinarijos klinikos suteiki atokią galimybę.

 

Tai veikia labai paprastai. Abonementą rinktis reikėtų pagal tai, kokio amžiaus Jūsų gyvūnas. Veterinarai jau yra paruošę reikalingą paslaugų paketą, kurį sudaro ne tik privaloma vakcinacija, bet ir svarbūs tyrimai bei testai, apžiūros ir kitos veterinarijos paslaugos. Pakete numatytas ir paslaugų teikimo dažnumas. Įsigiję paketą pagal augintinio amžių, galite užsisakyti abonementą mėnesiui ar metams ir būti tikri, kad Jūsų gyvūnas gaus visas jam reikalingas sveikatos priežiūros paslaugas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *