Skip to content
Home » Transporto numos įmonė – kaip pasirinkti?

Transporto numos įmonė – kaip pasirinkti?

  • by
auto nuoma

Automobilių nuoma – itin paklausi paslauga, kuri padeda būti mobiliems ir pasiekti reikiamą tašką tiems, kurie neturi nuosavos transporto priemonės, ją remontuoja arba tiesiog ieško patogesnio ir praktiškesnio varianto tolimesnei kelionei. Visgi tenka pripažinti, kad ši paslauga nėra iš tų, kuriomis žmonės naudojasi dažnai. Todėl norint išsinuomoti automobilį, kartais tenka pasukti galvą renkantis tinkamą bendrovę, teikiančią šią paslaugą. Ypač, jei jus kamuoja klausimas, kur išsinuomoti automobilį Vilniuje, kuriame paslaugos teikėjų ne vienas ir net ne keli šimtai. Tad pabandysime jums padėti ir pateikti keletą patarimų, kaip pasirinkti transporto nuomos įmonę.

Atsižvelkite į savo poreikius

Jei jus domina transporto nuomos įmonė, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į tai, kokio automobilio ieškote ir kokie jūsų poreikiai. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalinga automobilio nuoma Vilniuje, tačiau galutinis tikslas yra kitame mieste, vertėtų ieškoti didesnės kompanijos, kuri suteiks galimybę transporto priemonę palikti nebūtinai atsiėmimo punkte ir už tai netaikys papildomų mokesčių. Arba, jei ieškote automobilio šventei, jums reikėtų kreiptis į specializuotas bendroves, kurios siūlo itin platų išskirtinių, nestandartinių transporto priemonių pasirinkimą. Taip pat reikėtų apgalvoti ir kainą bei savo galimybes. Turintiems ribotą biudžetą rekomenduojame rinktis kompaktišką miesto automobilį, kurio kuro sąnaudos bus nedidelės, o jei ieškote transporto priemonės kelionei su visa šeima, jums turėtų būti aktuali transporto nuomos įmonė, kuri specializuojasi talpesnių automobilių ar mikroautobusų nuomoje.

Patikrinkite įmonės veiklą ir siūlomas sąlygas

Kadangi automobilių nuomą siūlančių bendrovių sostinėje išties daug, būkite atidūs ir nepulkite pasirašyti sutarties su pirma pasitaikiusia kompanija. Prieš tai siūlome patikrinti įmonės veiklą ir įsitikinti, kad ji veikia skaidriai, neturi skolų, bylų ar kokių nors incidentų. Visą šią informaciją nesunkiai rasite internete. Dar vienas svarbus aspektas – sutartis ir jos sąlygos. Atidžiai jas perskaitykite ir įsitikinkite, kad sąlygose nėra neaiškių „kabliukų“, dėl kurių vėliau patirsite nemažų nuostolių. Ypatingai svarbus automobilio draudimas – dažnai sukčiaujančios įmonės už geresnį draudimą apmokestina papildomai, o atsisakius šios paslaugos, didėja grėsmė, kad esant eismo įvykiui, turėsite žalą padengti iš savo kišenės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *