Skip to content
Home » Techninė pagalba kelyje uostamiesčio vietovėse: patikėkite savo rūpesčius  žinovams

Techninė pagalba kelyje uostamiesčio vietovėse: patikėkite savo rūpesčius  žinovams

  • by
tralas Klaipeda

tralas KlaipedaKai netikėtai automobilis sugenda kelyje, visai natūralu, jog daugelis vairuotojų ima svarstyti: skambinti draugui ar ieškoti profesionalios pagalbos. Tikriausiai  sutiksite – antrasis variantas išties yra išmintingesnis. Išaiškėjus, jog gedimas yra išties  rimtas,  reikiamos patirties ir techninės įrangos  neturintis pažįstamas ar giminaitis tikrai bus menkas pagalbininkas. Tuomet  noras sutaupyti gali suteikti ne tik  tik daugiau išlaidų, bet ir prarasite  daug laiko. Ką jau kalbėti apie patirtą stresą.  Tad jeigu jau taip nutiko, jog kelyje, ypač esant nepalankioms oro sąlygos, jūsų transporto priemonė sustreikavo, rinkitės laiko ir patirties patikrintą  būdą – profesionalią techninę pagalbą kelyje. Viena tokių  Klaipėdoje dirbantys  pagalbininkai kelyje Savastralas.lt.

Dažniausiai, gedimai  įvyksta pačiu netinkamiausiu laiku. Savastralas.lt specialistai ramina, jog techninė  pagalba kelyje visą parą – jų darbo prioritetas. Visai nenuostabu, nes profesionaliai dirbančios įmonės, norėdamos išlaikyti pastovių klientų ratą, lanksčiai prisitaiko prie tokių jų poreikių.

Jeigu esate gana toli nuo uostamiesčio, nesijaudinkite. Tiesiog ramiai reikia apgalvoti, ieškoti internete ar tiesiog draugų telefonu pasiteirauti, kuri techninės pagalbos kelyje įmonė jums yra artimiausia. Tuomet jau galite bandyti su jais susisiekti. Jau iš anksto turimi patikimos įmonės kontaktai gali žymiai supaprastinti šiuos nemalonumus.

Toliau apie šios paslaugos svarbiausius aspektus. Dažniausiai techninė pagalba kelyje suskirstoma į dvi rūšis – automobilio pervežimą tralu ir remonto darbus. Nuvažiavimas į griovį, užklimpimas sniego pusnyje tikrai nėra vienintelės problemos, kurios sprendžiamos tralo pagalba. Nors dažniausiai pasitaikanti pagalbos kelyje įmonių paslauga – automobilio transportavimas iš įvykio vietos tralu, žinokite, jog sulauksite ir kitokių problemos sprendimų būdų. Pateiksime keletą jų:

  • Avarinis automobilio užvedimas. Patyrę meistrai greit suras gedimą, jį pašalins ir galėsite toliau leistis į kelionę.
  • Rato pakeitimas kelyje. Net ir tokiu atveju, kai neturėsite savo atsarginio rato, jį jums atgabens ir pakeis įmonės, į kurią kreipsitės pagalbos, darbuotojai.
  • Automobilio serviso paslaugos. Jeigu specialistai nustatyt, jog gedimas yra išties rimtas, tuomet tralu jūsų mašiną bus nugabentą į artimiausias mašinų remonto dirbtuves.
  • Kuro papildymas. Jeigu pamiršote pasipildyti reikiamą kiekį degalų ilgesnei kelionei, nesijaudinkite. Atvykę meistrai jį pripildys reikiamu kuru.
  • Kuro ištraukimas iš bako. Jeigu per neapsižiūrėjimą automobilio baką pripildėte netinkamais degalais, nebandykite šios problemos spręsti savarankiškai. Tuomet problemų atsiras dar daugiau. Paskambinkite į techninės pagalbos įmonę, kuri profesionaliai ištuštins baką ir pripildys jį reikiamais degalais.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *