Skip to content
Home » Spintos stumdomomis durimis – kaip išsirinkti?

Spintos stumdomomis durimis – kaip išsirinkti?

  • by
spintos stimdomomis durimis

spintos stimdomomis durimis

 

Spinta – vienas pagrindinių baldų, be kurių neįsivaizduotume savo namų. Joje ne tik talpiname drabužius ir aksesuarus, bet ir slepiame daiktus, kurių nenorime afišuoti atvirose erdvėse. Ji išgyvena visus mūsų sezoninius garderobo pasikeitimus ir krizes, kuomet neturime, ką apsirengti. Dėl šių priežasčių spintos pasirinkimui turi būti skirtas ypatingas dėmesys. Pastaruoju metu vis daugiau interjero dizaino specialistų pataria atsisakyti įprastai pastatomų korpusinių baldų. Jų vietą užima spintos stumdomomis durimis, kurios yra įmontuojamos ir sukuriamos pagal individualų projektą. Jos itin praktiškos todėl, kad taupo kambario erdvę ir gali pasiūlyti didesnę pačios spintos talpą. Be to, šie baldai pasižymi platesniu pasirinkimu ir galimybe susikurti norimą dizainą, kuris puikiai įsilies į kambario aplinką. Taigi, belieka tik pasirinkti.

Populiariausias stumdomų durų tipas

Jei jus domina spintos stumdomomis durimis, pirmiausia atsižvelkite į durų tipą. Dažniausiai interjere sutinkamos spintos su profilinėmis durimis. Jos pakankamai tvirtos, ilgaamžės, gali būti pritaikomos prie įvairių spintos projektų ir pasižymi nesudėtingu montavimu bei pakankamai geru kainos ir kokybės santykiu. Kad būtų aiškiau, kaip atrodo profilinės stumdomos durys, turėkite omenyje, kad apie tokias duris matosi rėmelis, kuris tuo pačiu atlieka ir rankenos funkciją.

Dizainas

Renkantis duris labai svarbu atsižvelgti į jų dizainą. Jis gali priklausyti nuo paties kambario išplanavimo, namuose vyraujančio stiliaus ar jau turimų konkrečių pageidavimų, kuriuos norite skirti spintoms stumdomomis durimis. Nemažai įtakos durų išvaizdai turi jų medžiaga, todėl nuspręskite, ko pageidaujate: medžio, stiklo, laminato. Apgalvokite ir papildomus elementus: ar durys bus su veidrodžiu, ar norėtumėte vienspalvės, ar keleto spalvų spintos. Visa tai padės iškart įsivaizduoti, kaip atrodys jūsų spintos visuma ir bendras dizainas.

Pagaminimas

Renkantis spintą vertėtų apgalvoti ir tai, kokiai bendrovei patikėsite jos gamybą ir montavimą. Siūlome rinktis patikimą, ilgametę patirtį turinčią įmonę, kuri projektuoja ir gamina baldus bei gali išpildyti visus jūsų norus. Neprofesionaliai dirbančią kompaniją iškart atskirsite iš meistrų kompetencijos nebuvimo, atšiauraus bendravimo ir siaurų galimybių pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų namams. Jeigu jau pirmoje bendravimo stadijoje jaučiate, kad kažkas ne taip, verčiau ieškokite kitų gamintojų. Antraip galite smarkiai nudegti ir likti su nekokybišku, lūkesčių nepateisinančiu gaminiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *