Skip to content
Home » Skandinaviško stiliaus baldų ypatumai

Skandinaviško stiliaus baldų ypatumai

  • by

 

Posakis skandinaviško stiliaus baldai namams dažnam asocijuojasi su paprastumu ir minimalizmu. Tiesos tame yra. Tačiau tai visai nereiškia, jog skirti tik varganai gyvenantiems. Skandinaviškas stilius leidžia suderinti patogumą, funkcionalumą ir prabangą. Tuo įtikinsime ir jus.

Tik kokybiškos ir natūralios medžiagos

Nepaisant stiliaus ir kliento norų, skandinaviški baldai visuomet turės vieną neginčytiną savybę – kokybiškas medžiagas. Skandinaviškas stilius visuomet pasižymi šiek tiek minimalistiniais gamtos motyvais. Tačiau tai tikrai nėra vien tik dirbtinai kuriamas įvaizdis. Skandinaviškiems baldams visuomet atsakingai parenkamos tik kokybiškos ir natūralios medžiagos. Dauguma gamintojų tai žinodami gamyboje pasitelkia tokias medžiagas, kaip medis, akmuo ir kita.

Skandinaviški baldai – neabejotinai daugiau erdvės

Kaip žinia, skandinaviškas interjero stilius pasižymi minimalizmu. Tai reiškia, jog jokių nereikalingų baldų ir detalių, vadinasi -daugiau erdvės. Tokį erdvumo jausmą sukuria ne tik baldų išdėstymas, bet ir patys baldai. Vienas svariausių skandinaviškų baldų privalumų yra jų gražios, tvarkingos linijos. Pasirinkę tokius baldus, tikrai sukursite daugiau erdvės savo namuose.

Visur derantis neutralumas

Nors skandinaviškų baldų galima rasti ir ryškesnių spalvų, visgi, pagrindinė paletė – pastelinės ir neutralios spalvos. Naudojant neutralią spalvų paletę yra lengva dekoruoti namus, ji gali būti tinkama bet kuriai namų erdvei. Be to, prie tokių baldų nesunku priderinti vis kitokias detales ir, keičiant interjerą, visai nebūtina pakeisti visus baldus. Tiesiog naujus reikia priderinti prie senų, bet dar tinkamų ir pamėgtų baldų.

Neabejotina ypatybė – modernumas

Skandinaviškų baldų gamintojai, siekdami išskirtinumo, pasitelkia abstrakčias geometrines formas. Griežtų keturkampių ar net trikampių formų kavos staleliai, įmantrių linkių pastatomi šviestuvai ar prieškambario kabyklos  yra  tokia baldai, kurie  pagyvina neutralių spalvų bei medžiagų interjerą ir tampa  svarbiais kambario akcentais. Nieks nepaneigs, tai sukuria modernizmo vizualizaciją.

Skandinaviški baldai internetu

Jeigu manote, jog skandinaviškų baldų galima nusipirkti tik specializuotuose parduotuvėse, labai klystate. Jeigu lig šiol visus interjerui reikalingus gaminius pirkote internetu, ir šiuos baldus galite taip pirkti. Skandinaviškas stilius vis grėsmingiau užkariauja mūsų tautiečių namų ir darbo aplinkos interjerus. Todėl skandinaviškus baldus internetinėje prekyboje rasite tikrai nesunkiai. Jums tereikia nuspręsti, kurie skandinaviški gaminiai jums tinka it patinka. Patogus pasirinkimas ir greitas pristatymas – šiandieninės internetinės prekybos kasdienybė.

 

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *