Skip to content
Home » Renkamės plyteles grindims ir sienoms

Renkamės plyteles grindims ir sienoms

  • by
geros plyteles

Renovuojant namus, būtina išsirinkti tinkamiausias plyteles grindims ir sienoms. Pagrindiniai pasirinkimo principai yra du: dizainas ir plytelių dydžiai. Geros plytelės yra tos, kurios yra tinkamai pritaikytos prie esamo ar suplanuoto interjero. Plytelės sienoms turėtų būti parenkamos pagal kambario paskirtį. Pavyzdžiui, gyvenamajame kambaryje gali būti itin prabangios, 3D efektą sukuriančios plytelės. Rūsio sienos klijuojamos paprastomis, didelėmis, lengvai valomomis plytelėmis. Sienu plyteles virtuvei teks dažnai valyti, todėl reiktų pasirinkti tokias, kad valymas būtų nesudėtingas, o ir kad nešvarumai nelabai matytųsi iš tolo. Vonioje gali būti visokių dydžių plytelių, nuo itin mažų iki pačių didžiausių. Svarbu, kad būtų šviesu ir tinkamai paklota hidroizoliacija.

Kaip pasirinkti plyteles voniai? Svarbu, ar bus dušas ar vonia. Jei dušas be kabinos, rekomenduojama dėti didesnes plyteles. Mažos plytelės reikalauja daug pastangų, nors galima padaryti labai įspūdingą mozaiką. Plyteles voniai pigiau galima įsigyti specialių akcijų metu, tad tai neturėtų būti greitas darbas ir sprendimas – ruoškitės ilgai, gerai apsvarstykite visus galimus sprendimus.

Vonios plyteles Ermitažas dažnai parduoda su nuolaida, tad pasižiūrėkite ir ten. Bet geriausia būtų plytelių ieškoti specializuotose parduotuvėse. Plyteles Kaune parduoda ne viena tokia parduotuvė, tad nepatingėkite nuvažiuoti ir pasižiūrėti, taip pat ir paliesti, pakalbėkite su konsultantais. Geros plytelės kainuoja pakankamai brangiai, todėl būtina surasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Geros plytelės grindims taip pat priklauso nuo kelių dalykų. Vienas jų kuriame kambaryje jos bus klojamos. Rūsyje rekomenduojamos akmens masės plytelės, kurios yra atsparesnės smūgiams ir braižymuisi. Juk kartais teks pastumdyti ir tam tikrus baldus ar įrangą, tad plytelės neturėtų būti itin „minkštos“. Vonioje rekomenduojama kloti vidutinio dydžio grindų plyteles. Galima rinktis tamsesnes, jei sienos šviesios. Kartais ir sienų ir grindų plytelės yra vienos spalvos. Vonioje tinka marmuro imitacija, ne tik paprastos vienspalvės plytelės.

Gyvenamosiose patalpose dabar populiarios geros plytelės su medžio imitacija. Jos tinka ypač ten, kur jau sudėtas parketas arba laminatas. Kartais galima plyteles pritaikyti taip, lyg laminatas ir keramika būtų vientisa. Populiariausia spalva – šviesinto ąžuolo.

Plytelių išpardavimas – puikus metas įsigyti geros kokybės plyteles. Domėkitės, apžiūrėkite ir tada tikrai sutaupysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *