Skip to content
Home » Pramoninių patalpų valymas su profesionalų komanda

Pramoninių patalpų valymas su profesionalų komanda

 

Pramoninių patalpų valymas tai paslauga, kuri atliekama cechuose, sandėliuose, prekybos vietose, gamybos įmonėse. Ši paslauga nuo kitų valymo darbų išsiskiria tuo, kad kiekviena patalpa yra skirtinga, su skirtinga danga, technika, užterštumo lygiu, todėl reikia turėti pakankamai patirties ir įvairių priemonių, tinkančių betoninių, medinių, akmeninių grindų valymui, tepalų naikinimui, fasadų plovimui, trinkelių priežiūrai ir kitiems darbams.

„EVP Projektai“ tai įmonė, kuri profesionaliai atlieka pramoninių patalpų valymą. Kartais verslininkai per mažai dėmesio skiria šių patalpų švarai, tačiau neatsakingas požiūris gali pakenkti darbuotojų saugumui. Susikaupę degios dulkės gamybinėse patalpose kelia realų pavojų, jas reikia reguliariai valyti. Profesionali evpp.lt komanda su tokiais nešvarumais susiduria kiekvieną dieną, turėdami specialią techniką ir žinias, ji greitai ir kokybiškai pašalina degias dulkes ir kitus nešvarumus.

Maisto pramonės įmonės

Maisto pramonės įmonėms ypač svarbu reguliarus pramoninių patalpų valymas ir dezinfekcija. Todėl pasirinktas partneris turėtų būti atsakingas, turintis patirties ir gebantis laiku atlikti net ir didelių plotų valymą. Mūsų minėta įmonė turi 14 metų patirtį, per šį laiką yra sulaukusi daugybės teigiamų įvertinimų. Maisto sandėlių valymas – daugybę kartų tekusi užduotis, su kuria įmonės komanda puikiai susidoroja kiekvieną kartą, paslaugas suteikia sutartu laiku, kokybiškai ir greitai atlieka darbus net ir didžiausio ploto sandėliuose.

Pagalba statybos įmonėms

Statybos įmonėms, atlikus statybų darbus, iškylą rūpestis, kaip iškuopti patalpas. Paprasčiausias būdas būtų patikėti šiuos darbus profesionalams. Pramoninių patalpų valymas po statybų yra gana sudėtingas, nes reikia pašalinti daugybę nešvarumų, dulkių, statybinių medžiagų likučių iš didelio ploto patalpų. Su šia užduotimi gali susidoroti tik pakankamai darbuotojų bei įvairios valymo technikos turinčios valymo įmonės.

„EVP Partneriai“ atlieka ir po statybinį pramoninių patalpų valymą. Darbuotojai sutartu laiku atvyksta į vietą ir atsiveža visas reikalingas priemones, kruopščiai atlieka visus numatytus darbus. Jie gali ne tik sutvarkyti vidaus patalpas, bet ir prižiūrėti aplinką, pasirūpinti šalia esančios teritorijos švara, išvežti šiukšles bei statybinių medžiagų likučius.

Bendradarbiaudami su „EVP Partneriais“ galite gauti kokybiškai atliktas, kompleksines pramoninių patalpų valymo paslaugas iš vienų rankų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *