Skip to content
Home » Plytelės laukui ir vidui padės sukurti išskirtinius ir funkcionalius sprendimus

Plytelės laukui ir vidui padės sukurti išskirtinius ir funkcionalius sprendimus

  • by

Keramikinės ir kitokios plytelės yra viena dažniausiai pasirenkamų apdailos medžiagų. Plyteles galima pritaikyti tiek vidaus erdvėms, tiek laukui. Jos naudojamos įvairiuose projektuose ir visuomet atrodo nepriekaištingai. Planuojate remontą, o gal galvojate, kaip atnaujinti lauko erdves? Štai keli patarimai, kaip tam gali padėti tinkamai pasirinktos plytelės.

Plytelių pritaikymas viduje

Vidaus patalpose galima plyteles rinktis labai įvairioms funkcijoms atlikti. Dažniausiai plytelės klijuojamos virtuvėje bei vonioje. Pavyzdžiui, virtuvėje, kur yra daug nešvarumų, plytelės yra geriausias pasirinkimas grindų dangai. Jos neslidžios, tačiau tuo pačiu ir nesipurvina. Išbėgę skysčiai ar nešvarumai ant grindų, neįsigers į jas, jeigu jos bus išklotos plytelėmis. Kartu tai labai palengvina virtuvės priežiūrą.

Taip pat virtuvėje dažnai plytelėmis klojama siena virš darbo stalo, kur yra gaminamas maistas. Tai taip pat puikus sprendimas, nes taip siena apsaugoma nuo nešvarumų, jos nekaista, yra lengvai valomos. O svarbiausia, jos gali sukurti išskirtinius ornamentus ir suteikti virtuvei daugiau stiliaus.

Dėl praktiškumo plytelės dažnai pritaikomos ir vonios kambariuose. Jomis galima kloti ne tik grindis ir sienas, tačiau ir įvairias pertvaras. Jeigu norite namuose įrengti paprastą dušą, taip pat galite jo sienas iškloti plytelėmis.

Plytelės lauko erdvėms

Lauko plytelės yra taip pat populiarus pasirinkimas įvairioms erdvėms. Tai ilgaamžis sprendimas. Laukui pritaikytos plytelės yra puikus pasirinkimas todėl, kad jos yra atsparios drėgmei, jų neveikia besikeičianti temperatūra, todėl lauke paklota plytelių danga tarnaus daug metų ir visą laiką atrodys nepriekaištingai.

Pavyzdžiui, plytelių pasirinkimas pasiteisins, jeigu ieškote, kaip iškloti terasos grindis. Taip pat plyteles galima pasirinkti erdvei prie įėjimo. Ir, žinoma, jeigu turite kieme baseiną, pirtį, sukūrinę vonią ar kubilą, aplink taip pat labai efektyvu kloti plyteles. Tai užtikrins ne tik tai, kad grindys nešlaps, bet ir bus daug saugiau. Ant plytelių nesikaupia nešvarumai, nesidaugina bakterijos, o be to, jos yra labai lengvai nuvalomos.

Kaip pasirinkti plyteles?

Jeigu ieškote, kokias plyteles įsigyti savo namams, pirmiausia, pasidomėkite, kokie gamintojai kokius produktus siūlo. Rinkitės tik patikimus gamintojus, kurių prekės yra kokybiškos. Plytelės gali būti skirtingų formų, išmatavimų, labai platus jų spalvų ir raštų pasirinkimas. Tad nepamirškite, kad plytelės turi derėti tarpusavyje, derinkite tiek dydžius, tiek atspalvius. O jeigu nežinote, kaip tai padaryti, visuomet galite paklausti patarimo pas pardavėją.

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *