Skip to content
Home » Pliusai renkantis namo šiltinimą iš lauko

Pliusai renkantis namo šiltinimą iš lauko

  • by

Namo šiltinimas iš lauko yra pirmas žingsnis siekiant užtikrinti tinkamą temperatūrą turintį ir pelėsiui bei krituliams atsparų būstą. Galbūt turite senesnį ar naują būstą, kuriame dažnai būna ypač šalta, net jei šildymas yra įjungtas? Galbūt Jūsų šildymo sąskaitos kasmet vis didesnės?

Namo šiltinimas iš lauko išsprendžia tokias drėgmės ir temperatūros problemas bei kuria kitus būsto pliusus. Namo šiltinimas iš lauko gali būti kuriamas tiek ant kiekvienos sienos, tiek ir tik ant tų, kurios yra labiausiai veikiamos šalčio ir vėjo.

Namo šiltinimas iš lauko nereikalauja tuščio būsto. Atliekant šią procedūrą namui, nereikia išsikraustyti. Darbas vyksta lauke, todėl nereikia ieškoti laikinos pastogės. Būstas išlieka švarus darbo metu,  viduje nėra jokių medžiagų, šiukšlių ar dulkių.

Namo šiltinimas iš lauko užtikrina, jog gyvenamasis plotas lieka tas pats. Izoliuojant būstą iš išorės, medžiagos storis nesumažina vidinės patalpos, todėl galite džiaugtis nepakitusiu patalpos dydžiu. Tuo pačiu esate užtikrinti tinkamu temperatūros balansu namuose.

Namo šiltinimas iš lauko sumažina šilumos pratekėjimus ir veikia kaip apsauginis sluoksnis name. Siekiant išlaikyti šilumą žiemą ir vėsų būstą vasaros metu, namo šiltinimas iš lauko leidžia daug geriau reguliuot drėgmę name.

Namo šiltinimas iš lauko yra vienas efektyviausių būdų taupyti energiją. Kiek sutaupysite, priklausys ne tik nuo medžiagos kokybės, bet ir nuo apšiltintų pralaidžiausių sienų bei jų kiekio. Be to tinkama izoliacija būste padidina jo vertę. Tai teigiamai pasitarnaus parduodant būstą.

Namo šiltinimas iš lauko yra puikus būdas sustabdyti ne tik šilumos pratekėjimą, bet ir šalto oro patekimą į namus. Namo šiltinimas iš lauko taip natūraliai balansuoja temperatūrą būste, jos pokyčiams vykstant lauke.

Namo šiltinimas iš lauko kuria malonų garso barjerą tarp Jūsų namo ir to, kas vyksta lauke. Su tinkama izoliacija mažiau girdėsite, kas vyksta lauke ir atvirkščiai – lauke mažiau girdėsi, kas vyksta viduje.

Taigi, namo šiltinimas iš lauko apgaubia būstą izoliacijos sluoksniu ir pašalina šiluminius tiltus. Tokia izoliacija leidžia išlaikyti vertingą plotą namo viduje, o būstas atrodo švariai ir naujai iš išorės. Namo šiltinimas iš lauko sumažina išlaidas už elektrą ir padidina Jūsų namų šiluminį efektyvumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *