Skip to content
Home » Planuojame plaukimą baidarėmis: pirmas kartas ir taisyklės, kurias naudinga žinoti

Planuojame plaukimą baidarėmis: pirmas kartas ir taisyklės, kurias naudinga žinoti

  • by
baidarės

Nors vandens pramogos Lietuvoje nėra labai plačiai išvystytos, visgi, vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad kartą pabandžius jos malonumus dažniausiai norisi kartoti dar ir dar kartą. Vienas iš geriausių pasirinkimų vandens pramogų galimybių arsenale – baidarės. Specialūs pasiūlymai baidarių nuomai suteikia galimybę kiekvienam rasti geriausiai jam tinkamą kainos pasiūlymą ir tuo pačiu pagal lokalizaciją labiausiai tinkamą vietą.

Jeigu plauksite pirmą kartą – tokiu atveju reikia žinoti kelias smulkmenas, kurios garantuos, kas tas pats pirmas kartas bus ne tik labai malonus, tačiau tuo pačiu ir kokybiškas.

  • Pirmiausia išsirinkite Jums labiausiai tinkamą maršrutą. Jis gali būti tiek paprastas, tiek gana sudėtingas, tad lygindami ir derindami galimybes tikrai rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Kol vieni maršrutai yra sudėtingesni, tuo tarpu kiti gana paprasti, tad rinkitės atsakingai bei apgalvotai.
  • Baidarės yra labai skirtingų dydžių. Populiariausios yra tos, kuriose telpa du žmonės. Tačiau šeimai labai puikiai apsitarnaus ir didesnės. Ypač tokiu atveju, kai plaukiama su mažais vaikais. Kadangi internete galima labai patogiai palyginti galimybes – pasinaudokite šiuo patarimu.
  • Pačioje pradžioje visada naudinga įsigyti reikalingą įrangą, kuri garantuos, kad plaukimas bus saugus. Įsigykite apsaugines liemenes ir tuo pačiu virves, kuriomis galima surišti baidares. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai plaukiate labai sraunia upe.
  • Pirmam kartui naudinga paruošti raumenukus. Ypač tokiu atveju jeigu visiškai nesportuojate ir bijote, kad po didesnio fizinio aktyvumo Jums gali paskausti raumenukus. Paprasčiausiai aktyviu pajudėkite, pajudinkite raumenukus, kad galiausiai po ilgo plaukimo netektų justi labai nemalonaus tempimo.
  • Skiriasi pasaugų kaina, kuri kartais gali nulemti, kurį konkrečiai variantą planuojate pasirinkti. Nuo paties paprasčiausio iki paties brangiausio, tačiau galinčio pasiūlyti ne tik plaukimą baidarėmis, tačiau visą paslaugų komplektą. Rinkitės atsakingai, kad pramogos pranoktų Jūsų lūkesčius.

Daugelis teigia, kad kartą išbandžius plaukimą baidarėmis paprasčiausiai nebesinori sustoti. Siūlome ir Jums išbandyti ir tapti vandens asu, kuris nuo mėgėjo keičiasi į profesionalą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *