Skip to content
Home » Perkant paskolos gali pasitarnauti

Perkant paskolos gali pasitarnauti

  • by
paskolos

paskolos
Nors paskolos internetu labai praverčia kritinėse situacijose, tačiau taip pat tai gali būti ir pagalbinis finansinis įrankis, kuomet gyvenama ne nepritekliuje, o pasiturinčiai. Kai kuriais atvejais, paskolos internetu tiesiog padeda įsigyti brangius pirkinius greičiau ar tam tikru momentu.

Skolintis perkant verta, jeigu:

  • Pirkinys ilgai nepraras vertės;
  • Pirkinys bus investicija;
  • Be pirkinio negalite išsiversti.

O dabar aptarkime, kokiems pirkiniams iš tiesų galima skolintis, pažvelkime į tai iš arčiau.

Automobiliui

Kartais paskola automobiliui – tai geriausias būdas įsigyti transporto priemonę, kurios tuo metu tikrai labai reikia. Kada gali staiga prireikti tokio pirkinio? Viena iš situacijų – kuomet atsiranda šeimos pagausėjimas ir važinėjimą viešuoju transportu tenka iškeisti į patogesnes šeimos keliones automobiliu. Taip pat paskolos visa para būtent automobiliui gali pasitarnauti ir tuomet, kada mašinos reikia darbo reikalams, tarkime, nuvažiuoti į darbo vietą. Gali prireikti ir specifinio transporto, kuris brangesnis, būtent darbams (krovininio automobilio ir kt.). Arba kitas atvejis, kada padeda mini paskola automobilį įsigyti, tai po eismo įvykio, jeigu buvo sugadintas automobilis, o kito įsigijimas vien iš savų pinigų yra per brangus, trūksta dalies kainos. Tuomet pasiskolinus galima nusipirkti kitą. Jeigu ne jūs kalti dėl eismo įvykio, netrukus vis tiek viską apmokės draudimas, taip grąžinsite ir paskolą. Kitu atveju, tiesiog pakaitinis naujas automobilis leis gyventi nepajutus didelio nuostolio, o iš nuolatinių pajamų galėsite ir pamažu grąžinsite, ką būsite pasiskolinę, net jeigu tai tik mini paskola.

Būsto remontui

Dažnai žmonės perka būstą už maksimalią turimą sumą, tačiau kokybiškam gyvenimui tame būste dar reikalinga ir paskola busto remontui. Ji, tikėtina, bus suteikta, jeigu neėmėte būsto paskolos ir vis dar turite gerą kredito vertinimą. Kai kur NT rinka yra itin įkaitusi, todėl ten būsto pirkimas, remontavimas ir pardavimas netgi gali sukrauti nemažą pelną. Nuo jo aišku paskui reikės mokėti mokesčius, bet tai vis tiek bus pelnas, o ne nuostolis. Tad tokios mini paskolos internetu gali prireikti ir siekiant pakelti būsto vertę bei jį brangiau parduoti. Tada ir paskola greitai bus grąžinta.

Būsto pirkimui

Lygiai taip pat greita paskola internetu gali būti reikalinga ir būsto pirkimui. Esame įpratę prie didesnių paskolų, kurios yra suteikiamos banko. Tačiau banko paskola būstui suteikiama taikant labai griežtus reikalavimus, o taip pat pats procesas trunka be galo ilgai. Tad kartais tikrai geriausia yra tiesiog galvoti apie būsto paskolą kaip ne pirmą ir ne geriausią variantą. Geriausia būstą pirkti iš santaupų ir savų pinigų, na o mini paskolos internetu padės padidinti šią sumą. Tiesa, tokį būstą galima ir įsigyti lengviau, kadangi jį pardavėjai parduotų iškart, nereikėtų pusę metų laukti banko sprendimo.

Darbo įrankių įsigijimui

Investicijos į save būna įvairios: tai paskola studijoms, tai papildomos lėšos darbo įrankiams ar kursams, kurių metu įgyjate specifinių žinių. Visais atvejais – tai sveikintinas dalykas, tačiau reikia visuomet rizikas apskaičiuoti ir įvertinti ar veikla, kuria ketinate verstis, tikrai jums suteiks aukštesnes pajamas. Investavimo atveju, kaip ir brangių pirkinių pirkimo atveju, skolintis yra mažiau rizikinga nei, pavyzdžiui, vartojimui, kadangi yra tikimasi vėlesnės naudos, kurios dėka paskolą bus galima tiesiog grąžinti iš jos gavus naudos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *