Skip to content
Home » Patogus namo kiemo įrengimas

Patogus namo kiemo įrengimas

  • by
kiemas

kiemas

Projektuodami savo namo kiemą ir įvažiavimą į jį, tikriausiai daugelis net nepagalvoja, kad galimybės pasirinkti kiemo vartus pagal savo norus nebus galimybės. Nors populiaresni yra nustumiami kiemo vartai, tačiau pasirodo, kad techninės galimybės ne visuomet leidžia tokius įrengti. Nustumiami vartai reikalauja plataus sklypo, kad būtų pakankamai vietos jiems nuvažiuoti į šoną. Todėl, jeigu esate numatę būtent tokius vartus, būtinai prieš tai apgalvokite jiems vietą.

Žinoma, svarbiausia yra patogus įvažiavimas į kiemą bei pati kiemo vieta turi būti komfortiška. Todėl nesukite galvos, jeigu pagal jūsų esamą kiemo padėtį galėsite įrengti tik atveriamus vartus. Juk esmė yra ne pačiuose vartuose, o automatikoje. O varstomų vartų automatika savo pasirinkimu visiškai nesiskiria nuo kitų. Varstomų vartų techninių parametrų pasirinkimas, lygiai taip pat, kaip ir nustumiamų, yra itin platus.

Automatikai nereikėtų taupyti, tačiau labai brangi ne visuomet yra reikalinga. Geriausia prieš renkantis, pasikonsultuoti su profesionalais. Tačiau svarbiausia atkreipti dėmesį, kokio maksimalaus pločio ir svorio vartus gali valdyti konkreti automatika. Taip pat, įrengiant sistemą Lietuvoje, aktualu yra ir darbo temperatūros diapazonas. Juk nesinorėtų, kad gerai spustelėjus šaltukui, vartų automatikos darbas sutriktų. Jeigu yra svarbu vartų atidarymo greitis, verta atkreipti dėmesį į atsidarymo laiką tam tikru kampu (aktualu 90°).

Be to, svarbu žinoti ir tai, kad varstomiems vartams taip pat reikalinga pakankamai vietos atsiverti. Priklausomai nuo vartų pločio, reikia įvertinti, kad arti vartų nebūtų statinių ar kitų objektų. Be to, reikia neužmiršti, kad automobilis turės būti statomas toliau nuo vartų, kad įvažiavus, vartai galėtų užsidaryti.

Tiek nustumiami, tiek varstomi vartai, atsižvelgiant į galimybes ir patogumą, gali būti įrengiami sklypo vidinėje arba išorinėje pusėje.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *