Skip to content
Home » Nekilnojamojo turto brokeris Kaune: kaip rasti patikimą?

Nekilnojamojo turto brokeris Kaune: kaip rasti patikimą?

  • by

Turto pardavimo procesas yra gana sudėtingas ir ne visi turi jam laiko bei pakankamai žinių. Nors norisi, kad sandoris būtų kuo naudingesnis ir kuo labiau pradžiugintų. Todėl jeigu norite parduoti turtą ir išvengti įvairių rūpesčių, Jums turėtų padėti nekilnojamojo turto brokeris Kaune. Kaip pasirinkti brokerį, kus bus patikimas ir pasirūpins sklandžiu bei pelningu pardavimu?

 

Brokerio patirtis

Lietuvoje yra daugybė nekilnojamojo turto brokerių, tad rasti tinkamą gali būti sudėtinga. Todėl reikia žinoti, į ką atkreipti dėmesį. Norime, kad brokeris savo darbą atliktų profesionaliai, todėl geriausia tam rinktis patikimą ir patirties turintį specialistą. Prieš pasirinkdami bent kelis Jums patikusius brokerius, nepamirškite įvertinti brokerio patirties. Kuo daugiau patirties turės brokeris, tuo geriau išmanys savo darbą. Dirbant NT rinkoje, reikia žinoti, kur kelti skelbimus, kaip pasiekti klientus, kaip tinkamai paruošti parduodantį pasiūlymą ir įtikinti pirkėją pasirinkti būtent Jūsų siūlomą objektą. Visa tai geba tinkamą patirtį turintys brokeriai.

 

Brokerio užimtumas

Jeigu norite, kad nekilnojamojo turto brokeris Kaune skirtų pakankamai dėmesio Jūsų parduodamam turtui, rinkitės tokį brokerį, kuris nėra per daug užimtas. Kai kurie brokeriai dirba su labai daug klientų, tačiau tuomet gali pritrūkti laiko kokybiškai pirkėjų paieškai. Todėl jeigu matote, kad brokeris šiuo metu parduoda daug objektų, ilgokai atsakinėja į laiškus arba su juo sunku susisiekti telefonu, pagalvokite, ar toks brokeris tikrai pasirūpins greitu ir kokybišku pardavimu. Gali būti, kad ir potencialiems pirkėjams bus sunku su juo susisiekti, o tai reiškia, kad galite prarasti galimybę parduoti turtą geriausia kaina.

 

Atsiskaitymo sąlygos

Labai svarbu, kad brokerio paslaugos būtų oficialios. Analizuodami pasiūlymus, skirkite dėmesio tam, kad brokeriai Kaune savo paslaugas teiktų oficialiai. Radus patikimą paslaugos teikėją, nepamirškite pasirašyti paslaugų sutarties ir iš anksto apibrėžti brokerio atlyginimo bei visų darbų, kuriais jis turėtų pasirūpinti pardavimo metu.

 

Klientų atsiliepimai

Jeigu norite žinoti, ar Jūsų pasirinktas nekilnojamojo turto brokeris Kaune yra gerai vertinamas klientų, nepamirškite paskaityti atsiliepimų apie jį. Dažniausiai klientai, tiek tie, kurie liko patenkinti, teik nusivylę, palieka atsiliepimus arba rekomendacijas. Šiandien tai yra ypač populiaru. Tad jeigu Jūsų pasirinktas brokeris turi anketą socialiniame tinkle arba reklamuoja savo paslaugas interneto svetainėje, skirkite laiko paskaityti atsiliepimus. Jie padės sužinoti, kaip brokerį vertina jo buvę klientai. Jeigu daugelis jų liko nusivylę, gal reikėtų ieškoti brokerio, kurį klientai vertina geriau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *