Skip to content
Home » Nekilnojamasis turtas bei automobilis – populiariausios išperkamosios nuomos rūšys

Nekilnojamasis turtas bei automobilis – populiariausios išperkamosios nuomos rūšys

  • by
automobilis lizingu

 

Kad ir kaip būtų smerkiamas materializmas, be kai kurių daiktų patogaus kasdienio gyvenimo įsivaizduoti negalėtume. Gyvenamasis plotas bei automobilis – vienas tokių pavydžių. Dėl pastarojo svarbos, ypač gyvenantieji didžiuosiuose miestuose, ginčytis neturėtų. Neturint automobilio net ne kiekvienas darbo pasiūlymas tampa „įkandamu“, o ką jau kalbėti kasdienio gyvenimo patogumą ir komfortą. Ne kiekvieno finansinės galimybės leidžia gyventi svajonių namuose bei vairuoti naujausią automobilį, tačiau tai nereiškia, jog negalite turėti nieko: išperkamoji nuoma – variantas leidžiantiems už įsigytą daiktą mokėti dalimis. Populiariausi šios paslaugos variantai – išperkamoji nuoma automobilio ir buto nuoma su išsipirkimu.

Išperkamoji nuoma – tai galimybė naudotis vienu ar kitu daiktu (šiuo atveju – transporto priemone ar nekilnojamuoju turtu), mokant pradiniam šio savininkui nustatyto dydžio įmoką. Mokėjimo terminui pasibaigus ir tinkamai įvykdžius visus prisiimtus finansinius įsipareigojimus, daiktas jau tampa žmogaus nuosavybe. Tiesa, nereikia tikėtis, jog daikto kaina šį perkant išsimokėtinai bus tokia pati, kaip ir pradinė vertė. Išperkamoji nuoma šiek tiek pabrangina daiktą: mokama ne tik tam tikra dalis pastarojo vertės, bet ir sutartyje numatyto dydžio palūkanos. Tai – tarsi atlygis pardavėjui, sutikusiam laukti pinigų už savo daiktą. Faktas, jog ši paslauga populiari, liudija informacijos, randamos tokių raktinių žodžių kaip „išperkamoji nuoma kaune“, “išperkamoji nuoma nekilnojamas turtas kaune“, „išperkamoji nuoma klaipeda“, „išperkamoji nuoma skelbimai“ ir panašiai pagalba.

Išperkamoji nuoma, kaip ir kiekviena paslauga, neabejotinai sulauks skeptikų kritikos. Kai kam gali kilti klausimas, kam mokėti pinigus už daiktą, kuris, iš principo, net nėra tavo? Tiesos tokiame teiginyje galima rasti, tačiau ką daryti žmogui, kuriam vieno ar kito daikto reikia dabar, o atliekamų pinigų nėra? Vienas iš variantų – greitieji kreditai, tačiau šiuo atveju paslauga „išperkamoji nuoma nekilnojamas turtas arba automobilis“ finansiškai labiau apsimoka, kadangi siūlomos palūkanos yra mažesnės. Žmonės aptariamos paslaugos dažniausiai baiminasi dėl informacijos trūkumo. Rekomenduojama paskaityti ne tik „sausą“ informaciją, talpinamą vieno ar kito išperkamosios nuomos paslaugos teikėjo interneto svetainėje, bet ir šia praktiškai pasinaudojusiųjų atsiliepimais (interneto naršyklėje tiesiog įveskite raktinę užklausą „išperkamoji nuoma atsiliepimai“).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *