Skip to content
Home » Mobilios saulės elektrinės

Mobilios saulės elektrinės

  • by

 

Saulės jėgainės – ekologiškas ir ekonomiškas pasirinkimas. Saulės elektrinės ženkliai sumažinta elektros sąskaitą ir užtikrina draugišką gamtai elektros gaminimo procesą. Dėl šių priežasčių, savo namuose saulės elektrines įsirengia vis daugiau žmonių. Saulės jėgainės teikiama nauda galima pasinaudoti ne tik namuose. Šiuo metu itin populiarėjančios – mobilios saulės elektrinės. Kam jos skirtos? Ką reikėtų žinoti apie mobilias saulės elektrines?

Jeigu dažnai leidžiate laisvalaikį gamtoje, mėgstate žvejoti, stovyklauti – mobili saulės elektrinė idealus pasirinkimas. Mini elektrinės yra nedidelės, patogiai transportuojamos.  Jos užtikrins pastovų elektros generavimą, tuomet, kai šviečia saulė. Mobilios elektrinės komplektą sudaro akumuliatorius, saulės modulis ir valdymo mechanizmas. Akumuliatorius suteikia galimybę kaupti, taupyti elektros energiją ir išnaudoti ją vakare. Mini saulės elektrinė leidžia naudotis elektros teikiamas malonumais net ir gūdžiausiame miške, itin atokioje, civilizacijos nepaliestoje vietoje. Tokios elektrinės dėka, jums nereikės kurti laužo, nerimauti dėl išsikraunančio mobiliojo telefono ar kitų įrenginių.

Mobilios saulės elektrinės pasižymi skirtingais techniniais parametrais. Šiek tiek didesnė, galingesnė mobili saulės elektrinė – puikus pasirinkimas, norint turėti stabilų elektros energijos tiekimo šaltinį kemperyje. Ne visuose nameliuose ant ratų yra integruota buičiai reikalinga elektros srovė. Jeigu kemperį tiesiog išsinuomavote, jums puikiai tiks mini mobilios saulės elektrinės. Jeigu namelis ant ratų yra jūsų nuosavybė, rekomenduojama įsirengti saulės modulių sistemą ant kemperio stogo. Bet kuriuo atveju, turėdami tokį pagalbininką, galėsite savęs nevaržyti, klausytis muzikos ir kitaip pramogauti, neeikvojant automobilio akumuliatoriaus. Šiuo metu itin populiarus nuotolinio darbo principas, tačiau jis įpareigoja turėti nenutrūkstantį elektros energijos tiekimą. Saulės elektrinė tikrai pasirūpins, jog jūsų kompiuteris ar telefonas niekada neišsikrautų, o jums nereikėtų važiuoti iki artimiausio, išvystytos civilizacijos taško.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog mobili saulės elektrinė – niekam nereikalingas, antraeilis pirkinys. Tačiau mobilios saulės elektrinės sąlyginai nėra brangios, o jų nauda yra neįkainojama. Tikrai tikėtina, jog kartą pabandžius į išvyką, kelionę pasiimti mini saulės elektrinę, be jos – nebeišsiversite. Mobilios saulės elektrinės užtikrina komfortą visos kelionės metu ir pasirūpina dar įspūdingesne patirtimi kelionėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *