Skip to content
Home » Medinės žaliuzės – stilingas sprendimas namams ir biurui

Medinės žaliuzės – stilingas sprendimas namams ir biurui

  • by

Jeigu norite sukurti jaukią, šiltą ir gerai nuteikiančią atmosferą, svarbu ne tik teisingai pasirinkti baldus bei juos patogiai išplanuoti, bet ir pritaikyti kitus erdvės elementus. Labai daug prie interjero ir atmosferos erdvėje prisideda ir langų sprendimo būdas. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių į namus ar biurus renkasi išskirtinius sprendimus. Vienas tokių – medinės žaliuzės.

Kur pritaikyti?

Žaliuzės įprastai yra labai universalus sprendimas, todėl jos lengvai pritaikomos pačiose įvairiausiose erdvėse. Žaliuzes galite montuoti tiek namuose, tiek biure. Tai labai stilingas ir paprastas sprendimas. O svarbiausia, kad žaliuzės suteikia erdvei daugiau jaukumo. Kartu tai labai efektyvus langų dengimo būdas. Įprastai žaliuzės visiškai nepraleidžia dienos šviesos, kai yra tinkamoje padėtyje. Tačiau tai universalus sprendimas, nes šviesos kiekį patalpoje galite reguliuoti patys. Jeigu norite jos daugiau, reikia pasukti žaliuzes. Nuo jų krinatanti šviesa suteikia erdvei jaukumo ir šilumos.

Tiems, kurie nori sukurti išskirtinį stilių namuose arba savo biure, tikrai patiks medinės žaliuzės. Jos turi visus įprastus žaliuzių privalumus, tačiau tuo pačiu yra kitokios ir išskirtinės. Medinės žaliuzės yra lengvai pritaikomos ir įvairių interjero stilių, ir visuomet suteikia subtilumo, prabangos, jaukumo įspūdį. Todėl jeigu norite savo namuose ar biure vos užėję, pajusti erdvės išskirtinumą ir perteikti nepriekaištingą stilių, rinkitės medines žaliuzes.

Kaip pasirinkti?

    • Spalva. Medinės žaliuzės gali būti įvairių spalvų. Galite rinktis ši plataus įvairių medienos atspalvių pasirinkimų. Todėl tai leidžia žaliuzes pritaikyti prie įvairių ineterjrų ir įvairių spalvų baldų derinių.

    • Plokštelių dydis. Dažniausiai medines žaliuzes galima užsisakyti individualiai, todėl jos bus gaminamos pagal Jums reikalingus išmatavimus, Jos gali būti ne tik patogus langų dengimo būdas, bet ir kaip tam tikras namų dekoro elementas. Pavyzdžiui, žaliuzės gali būti daug diedesnės nei langas, taip sukuriant namuose išskirtinį įvaizdį.

    • Plokštelių plotis. Pagal tai, koks yra Jūsų lango dydis, galite rinktis į žaliuzių plokštelių plotį. Skirtingų pločių plokštelių žaliuzės sukuria skirtingą įvaizdį. Taip pat nuo to priklauso, koks kiekis šviesos pateks į patalpą, kai žaliuzės bus pakreiptos.

    • Valdymo mechanizmas. Gamintojai siūlo patogius sprendimus. Todėl kaip ir įprastos žaliuzės, pagamintos iš medienos plokštelių taip pat gali būti valdomos arba su rankenėle arba grandinėlę. Taip pat kai kuriais atvejais gali būti įmontuotas automatinis valdymo mechanizmas. Pagalvokite, kokie žaliuzių būdai labiausiai tiktų Jums.

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *