Skip to content
Home » Lietuviai mieliau renkasi naujos statybos butus

Lietuviai mieliau renkasi naujos statybos butus

  • by

Daugeliui žmonių nuosavo būsto turėjimas yra tarsi didžiausias gyvenimo auksas. Juk nuosavas būstas dažniausiai suteikia saugumą, o tuomet ir gyvenimo kokybė yra kur kas geresnė. Svarbiausia, kad šiuo metu naujos statybos butai auga kaip ant mielių, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jiems labiausiai patinka. Ir apskaitai, nauja statyba šiuo metu vertinama itin, pralenkia senos statybos butukus.

Kainos – krenta

Gana dažnai tenka girdėti, kad naujos statybos butai yra įperkami tik tiems, kurie turi labai daug pinigų. Tai nėra tiesa. Šiuo metu kainos ne tik kad neauga, tačiau taip pat ir krenta. Svarbiausia yra sekti rinkos tendencijas, kurios vis kinta.

Šiuo metu fiksuojama, kad naujos statybos būstų kainos krenta. Žinoma, kad tai labai džiugina, kadangi kiekvienas turi galimybę pirkti tokius būstus, kurie jam labiausiai patinka. O nauja statyba visada sulaukia daugiau dėmesio ir yra labiau vertinama.

Džiugina inovatyvumas

Nauja statyba yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori koja kojon žengti su inovatyvumu. Džiugina naujos statybos būstai, kurie yra ne tik labai tinkamai išplanuoti, tačiau taip pat ir nereiklūs. Galiausiai, nauja statyba dažniausiai džiugina ir ekonomiškumu. Daugeliui žmonių apsimoka labiau sumokėti daugiau už būstą, tačiau vėliau džiaugtis gana ekonomišku jo išlaikymu.

Puiki investicija

Galiausiai reikia atminti, kad naujos statybos būstai yra puiki investicija. Net ir tokiu atveju, kai yra perkami sau, reikia įvertinti tai, kad ateityje jie gali padėti gana daug uždirbti. Juk kartais gyvenimas kinta… O jeigu būstas yra Vilniuje, žinoma, kad jo vertė su metais tiks auga. O tai dažniausiai suteikia daugiau ramybės sprendžiantiems, ar verta imti paskolą.

Šiuo metu itin mėgstami nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje. Tačiau rasite ir tokiose rajonuose. Svarbiausia yra skirti kiek didesnę investiciją, tačiau būti ramiu, kad ratas būstas jums labiausiai tiks visomis prasmėmis.  Juk daugeliui žmonių tai yra gyvenimo pirkinys, tad norisi, kad jis būtų įgyvendintas detaliai įvertinus visas smulkmenas bei apgalvojus apie ateitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *