Skip to content
Home » Kur laikyti pagamintą produkciją?

Kur laikyti pagamintą produkciją?

Produkcijos sandėliavimas – tai kiekvienos gamybinės įmonės kasdienybė. Kai kurios gamybos įmonės sandėliavimu rūpinasi pačios, kitos visus su tuo susijusius rūpesčius perduoda savo partneriams.

Regis, produkcijos sandėliavimas ir logistika yra neatskiriami dalykai, kurie tarpusavyje yra glaudžiai susiję. Produkcijos gamyba yra sudėtingas procesas, kuris vien pagaminimu tikrai nesibaigia. Ši produkcija dar turi būti realizuojama, tai reiškia – prieš tai sandėliuojama, vėliau – pervežama užsakovams.

Tačiau produkcijos tiekimo grandinė taip pat gana sudėtinga ir apimantis daugybę skirtingų sričių, kurios sėkmingas procesas priklauso nuo profesionalumo. Tam, kad sandėliavimas ir logistika vyktų sklandžiai, reikalinga nemaža profesionalų komanda, o kaštai visa tai išlaikyti – taip pat nemaži. Logistikos įgyvendinimas taip pat susijęs su produkcijos pervežimais, kuriems reikalingas transportas bei jo valdymas, kuris reikalauja dar daugiau specifinių žinių.

Tam, kad neapsikrauti tuo, kas nėra tiesioginė veikla, gali būti atiduodama profesionalams. Neabejotinai, tai yra ne tik laiko atžvilgiu, tačiau ir finansiškai naudingiau. Kvalifikuoti logistikos specialistai ne tik užtikrins tinkamas sandėliavimo sąlygas, tačiau ir pasirūpins krovinio pristatymu į bet kurią užsienio valstybę.

Logistikos paslaugas teikiančios bendrovės paprastai siūlo keletą skirtingų paslaugų paketų, apimančių įvairias paslaugų teikimo galimybes. Gali tiesiog pasirūpinti produkcijos paėmimu iš gamintojo, jos sandėliavimu ir pristatymu pirkėjui. Tačiau poreikiui esant, be sandėliavimo, dar galima užsakyti papildomas paslaugas, tokias kaip produkcijos pakavimas, maršruto planavimas ir pristatymas.

Galimybių yra tikrai daug, renkantis 3LP (trečiųjų šalių logistika) paslaugas jums nereikės rūpintis nei sandėliavimu, nei personalu. Produkcija visuomet laiku ir tinkamai bus paimta, supakuota ir pristatyta pirkėjui tada, kada reikalinga. Toks pasirinkimas leis sutaupyti ne tik laiką, bet ir lėšas, nes nereikės išlaikyti patalpų, personalo, automobilių parko ir su juo susijusių išlaidų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *