Skip to content
Home » Krovinio maršrutas keltu į Karlskruną (Karlskroną)

Krovinio maršrutas keltu į Karlskruną (Karlskroną)

  • by
karlsamnas

karlsamnas

Karlskrunas nuo seno garsėja, kaip uostas, kuriame buvo įsikūrusios karališkos karo laivyno pajėgos. Jis buvo įkurtas 1680 metais, Švedijos karaliaus Karlo garbei, todėl jo pavadinimas reiškia „Karlo karūna“. Tai tikras karališkos karūnos perlas, traukiantis turistus iš viso pasaulio, ne tik savo istorija, paveldu, įtrauktu į UNESCO sąrašą, bet ir pramogomis. Tai tikrai puiki vieta, norintiems suderinti darbą ir turiningą laisvalaikį.

Švedija nuo seno garsėja prekybiniais ryšiais ne tik su kaimyninėmis šalimis, bet ir Europa. Tad iki šių dienų yra labai populiaru gabenti įvairiausius krovinius keltu į Karlshamną (Karlshamn). Be to, jūrų transportas laikomas vienu pigiausiu krovinių gabenimo būdu. Jis padeda sutaupyti ne tik transportavimo, bet ir ekspedijavimo išlaidas. Taip pat keliaujant keltu vairuotojas gali padaryti pertrauką ir pailsėti, kas labai svarbu keliaujant didelius atstumus. Taip pat įsigyjant kelto bilietus į kainą įeina ir nakvynė kajutėje bei maitinimas. Dėl to logistikos bendrovės, bendradarbiaudamos su kolegomis ir partneriais Švedijoje, dažnai organizuoja krovinio maršrutus ne tik į Karlshamną, bet ir kitus Švedijos uostamiesčius, kuriuos galima patogiai pasiekti keltu. Kelionė keltu tikrai neprailgsta, nes jame yra siūlomos įvairios pramogos.  Iš Karlshamno galima pasiekti ir kitas šalis, tad tai viena patogiausių ir populiariausių krovinių maršruto krypčių, kuomet reikia nugabenti krovinius į kitas Europos šalis.

Tam, kad galėtumėte suplanuoti krovinio maršrutą į Švediją ir populiariausius jos uostamiesčius, reiktų kreipti į ekspedijavimo ir logistikos bendroves, kurios turi patikimus partnerius, kurie gali pasiūlyti kelto bilietus žemesne kaina, nei siūloma rinkoje. Taip pat sudarys ir visą krovinio gabenimo sąmatą, kas padės optimaliau planuoti savo išlaidas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *