Skip to content
Home » Kokie gali būti vartų pulteliai?

Kokie gali būti vartų pulteliai?

  • by
pulteliai

pulteliai

Vartų automatika – tai ne tik stilius, tai ir patogumas, žinoma, saugumas bei inovatyvumas, kuris dėl mažėjančios kainos paskatina sistemą išbandyti ir savo namuose. Aukščiausios kokybės bei lanksčiausios kainos vartų automatikos sistemas siūlo e-vartai.lt, tad išbandykite inovatyvią kokybę, kuri gali pakelti Jūsų namų vertę.

Renkantis vartelius dažniausiai per mažai dėmesio yra skiriama pulteliams. O vartų pulteliai – vienas svarbesnių, o gal net ir pats svarbiausias elementas, kuris garantuoja sklandų sistemos veikimą.

Nors dažniausiai dėl pultelio pasirinkimo konsultuoja specialistai, tačiau pirkėjas taip pat turėtų žinoti smulkmenas, kurios garantuoja kokybę. Aptarsime kelis svarbiausius niuansus.

  • Pulteliai detaliau klasifikuojami į pastovius bei kintamojo pobūdžio. Pastovaus tipo pultelių signalas yra kopijuojamas, o su kintamojo pobūdžio – sudėtingiau, kadangi reikalingas naujo imtuvo programavimas. Jeigu įsigysite kintamojo pobūdžio pultelius – tokiu atveju siūlome jų nekoduoti patiems, kadangi galima padaryti dar daugiau gedimų.
  • Svarbu pirkti kokybiškus pultelius, kuriems veikti ES ribose yra naudojami dažniai: 434Mhz ir 868Mhz. Vienas dažniausiai naudojamas didmiesčiuose esantiems vartams valdyti, o kitas – tuomet, kai užimtumas yra ne toks didelis, jis dažniausiai pasiteisina už miesto ribų.
  • Būtinai plačiau pasidomėkite gamintojais, kurie aptariami internete. Skaitykite komentarus ir džiaukitės vertinga investicija.
  • Iki šiol tikrai nerasite universalaus pultelio, kuris tiktų visiems vartams. Žinoma, tai gerai, kadangi garantuojamas didesnis saugumas bei patvarumas.
  • Žinoma, reikia detaliau įvertinti ir pultelio veikimo nuotolį, kuris gali būti ir labai ribotas, ir tuo pačiu labai lankstus. Pastarasis variantas yra kiek brangesnis, tačiau daugelis vertina patogumą, tad galbūt verta sumokėti daugiau?
  • Kai kuriems svarbu, kad vartų pulteliai atrodytų stilingai, kadangi norisi, kad kiekvienas komponentas derėtų visumoje. Taigi, stilius gali būti dar vienas aspektas.
  • Pasikartosime, kad kaina – reikšmingas veiksnys renkantis pultelius. Svarbiausia nepirkti dėvėtų, kadangi jie tikrai nepasižymi tokia gera kokybe kaip kad nauji.

Tinkamai pasirinkta vartų automatika tarnauja ilgus metus, tad net ir tokia smulkmena kaip tinkamas pultelis turi būti vertinama iš labai skirtingų pozicijų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *