Skip to content
Home » Kokią antivirusinę programą naudoti versle?

Kokią antivirusinę programą naudoti versle?

  • by

Kiekvienas verslas kasdienėje veikloje susiduria su poreikiu apsaugoti turimą informaciją ir kalba eina ne vien tik apie jos patekimą į konkurentų rankas. Platus interneto naudojimas atveria ne tik plačias galimybes plėsti veiklą bet ir tampa įvairių grėsmių šaltiniu. Virusai ir įvairios kenkėjiškos programos gali sukelti daugybę nepageidaujamų pasekmių, kurios kiekvienai įmonei reikštų sudėtingus duomenų atstatymo procesus ir žinoma neplanuotas išlaidas. Norint, kiek įmanoma labiau apsisaugoti nuo panašių problemų, tenka naudotis patikimomis antivirusinėmis programomis.

Suprantama, kad jei kalba eina apie didelę duomenų svarbą tai renkantis tinkamiausią antivirusinę programą, nereikėtų ieškoti ar net svarstyti nemokamų sprendimų. Taip jie kartais leidžia sukurti šiokią tokią apsaugą, tačiau ji geriausiu atveju tinka namų vartotojams. Įmonės dažniausiai pasižymi didesniu vartotojų skaičiumi, ir ne visada būna lengva juos visus sukontroliuoti ar perspėti apie visus įmanomus pavojus. Būtent todėl verslui skirtos antivirusinės programos turi gerokai praplėstą funkcionalumą ir valdymą, leidžianti centralizuotai per serverį, keisti ir tvarkyti nustatymus, bei rūpintis aukštesniu nei įprasta saugumu.

Įprastas verslui skirtas paketas numato vieno ar dviejų serverių ir iki penkiasdešimties darbo vietų licencijas. Juos galima praplėsti įvairiais papildiniais, skirtais elektroniniam paštui ir pan. Šiuolaikinės antivirusinės programos taip pat tinka naudoti ir išmaniuosiuose įrenginiuose. Todėl verslo paketai galios ir tokai technikai, be kurios praktiškai neįmanoma įsivaizduoti kasdienių darbų. Žinoma tokie sprendimai yra brangesni nei programos skirtos namų vartotojams, tačiau ir jų galimybės bei saugumo lygis yra gerokai aukštesnio lygio ir leidžia tvarkyti ne vieną o iškarto kelias ar net kelias dešimtys vartotojų. Daugiau apie verslo antivirusines programas galima sužinoti iš vieno pasaulyje pirmaujančio kibernetinio saugumo sprendimų gamintojo kaspersky24.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *