Skip to content
Home » Kokį baseiną rinktis savo kiemui?

Kokį baseiną rinktis savo kiemui?

  • by

Su artėjančia vasara ateina ir nauji tikslai savo kieme erdvės išplanavimuose. Gyvenantys nuosavame name ar turintys sodus, sodybas, kaimus skuba pasistatyti baseinus, tam, kad karštomis vasaros dienomis būtų galima atsigaivinti ir linksmai praleisti laiką.

Kažkada asmeninis baseinas namuose buvo laikomas prabangos preke. Šiomis dienomis kiekvienas turintis pakankamai erdvės kieme gali mėgautis privataus antžeminio baseino teikiamais privalumais.

Rinkoje galima matyti labai daug baseinų pasirinkimo. Tai įvairūs karkasiniai arba pripučiami Bestway baseinai, statomi ant lygaus žemės pagrindo. Taip pat galima rinktis ir požeminius, bet jie brangesni ir reikalauja sudėtingesnio įrengimo.

Baseinai būna įvairių dydžių ir stilių. Nuo pasirinkto tipo priklausys ne tik kaina, bet ir įrengimo procesas ir  tai, kaip juo bus galima naudotis visai jūsų šeimai.

Šiuo metu patys populiariausi yra antžeminiai Bestway baseinai. Kokius privalumus jie suteikia?

  • nebrangūs, lengvai montuojami ir įrengiami;
  • konstrukcijos laikinos, todėl prireikus, galima pakeisti baseino lokaciją kieme;
  • tinkami net ir mažiems kiemams, nes pardavime galima rasti ir nedidelių modelių;
  • pagaminti iš tvirtos metalo konstrukcijos (karkasiniai) arba yra lengvai pripučiami, kada tik prireikia (pripučiami baseinai).

Taip pat galima įsirengti ir požeminius baseinus. Kokius privalumus jie suteikia?

  • galima rinktis stiklo pluošto, betoninius arba vinilo baseinus. Jie yra nuolatiniai ir neperkeliami;
  • siūlo neribotas galimybes, kalbant apie dydį, formą ir stilių;
  • puikiai dera prie bet kokio kraštovaizdžio;
  • galima rinktis papildomus priedus, pavyzdžiui, vandens čiuožyklą arba fontaną. Tai pat galima pritaikyti labai gražų apšvietimą.

Jeigu svajojate apie kažką nestandartinio ir įdomesnio, siūloma įsirengti begalybės tipo („infinity“) baseiną arba tiesiog sukūrinę vonią po atviru dangumi.

Renkantis baseiną, labai svarbu tinkamai įvertinti savo finansines galimybes, kiemo dydį ir norus bei tikslus, kam jis bus naudojamas. Turintiems mažų vaikų, rekomenduojama rinktis antžeminius baseinus, nes jie yra saugesni. Papildomai įsigijus tinkamą dangą, ne tik apsaugosite vaikus nuo įkritimo į baseiną, bet ir išsaugosite vandens švarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *