Skip to content
Home » Kodėl nauji butai Vilniuje nuperkami taip greitai?

Kodėl nauji butai Vilniuje nuperkami taip greitai?

  • by

 

Paskutiniu metu šis klausimas tampa vis dažnesnis, o kartu ir aktualesnis kiekvienam. Net ir tiems, kurie šiuo metu neieško naujųjų namų. Kadangi tokia tendencija labai ryški. O ir priežasčių tam yra tikrai ne viena. Pirmiausiai, tai sostinėje nori įsikurti vis daugiau žmonių. Todėl natūralu, jog jiems reikia gyvenamosios vietos. Aišku, alternatyvų yra, bet daugelis teikia prioritetą naujiems būstams. O tai yra dar viena priežastis prisidedanti prie pastarųjų populiarumo. Kadangi šiuolaikiškas išplanavimas, sutvarkyta infrastruktūra sukuria tikrai geras gyvenimo sąlygas. Be to, toks nekilnojamas turtas tampa ir puikia investicija, kad ir norint paprasčiausiai apsaugoti turimus finansus nuo infliacijos.

Kokie yra svarbiausi pasirinkimo kriterijai?

Tai labai priklauso nuo to, ko kiekvienas nori asmeniškai ir kokiu tikslu perka būstą. Ir galima išskirti du pagrindinius variantus. Vienas būtų išskirtinių butų paieškos, kai norima susikurti tikrai patogų gyvenimą. O antras būtų tiesiog įprasti, kurie leistų patogiai gyventi neišleidžiant milžiniškos sumos pinigų. Aišku, svarbu ne tik pačio būsto ypatybės, bet ir jo vieta. Ir daugelis nori gyventi kaip įmanoma arčiau centro. Dėl to ir butai šioje vietoje yra kažkiek brangesni. Tačiau dabar pastebima ir dar viena tendencija. Kai kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir įsikurti kuo arčiau gamtos, bet tuo pačiu likti gyventi Vilniuje.

Ar pasiūla atitinka paklausą?

Kol kas šie du aspektai yra pakankamai panašūs. Nors nauji butai Vilniuje tikrai populiarūs, tačiau ir jų statybos nestoja. Todėl kiekvienais metais iškyla daugybė naujų daugiabučių ar netgi ištisi jų kvartalai. Kas leidžia naujakuriams atrasti savo namus. Aišku, tam tikrais momentais gali būti pastebimas disbalansas ir šioje srityje. Tačiau paklausa tikrai neatsilieka, todėl kartais išskirtinių variantų gali ir pritrūkti. Tuo labiau, kad ir statytojai ne visuomet gali pasiūlyti tokių būstų. Tačiau norint tikrai galima atrasti tinkamą variantą, kuris leistų įsikurti taip kaip iš tikrųjų norisi su visais šiuolaikiniais būsto privalumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *