Skip to content
Home » Kaip sutaupyti perkant lauko duris?

Kaip sutaupyti perkant lauko duris?

  • by
lauko durys

lauko durys

Kokybiškos lauko durys gali užtikrinti, kad kartą įsigijus jas paprasčiausiai nebeteks greitu metu keisti naujomis. Juolab, durų gamyba šiais laikais kuriama įvertinus žmonių poreikius, kad norisi kuo trumpiau jas prižiūrėti, kuo mažiau pirkti specialių priemonių, kurios gali užtikrinti ilgaamžiškumą bei kokybę. Svarbiausia, kad pasiūla labai plati, tad net ir pačių išrankiausių žmonių poreikiai bus patenkinami.

Laiptinės durys bei visos kitos, kurios yra skirtos laukui, brangesnės nei vidaus durys. Ir tai yra visiškai natūralu. Tiesa, net ir perkant geros kokybės duris visada norisi sumokėti kuo mažiau. Ta mes Jums atskleisime kelis paprastus patarimus, kurie padės džiaugtis geros kokybės durimis, tačiau per daug už jas nepermokėti.

Dėvėtų durų pirkimas

Viena iš galimybių reikalingas duris įsigyti pigiau yra pirkti dėvėtas. Pradėjus ieškoti internete, skelbimų portaluose, tikrai rasite labai plačia pasiūlą, tačiau klausimas, ar ji tikrai vertinga ir ar vertas mokėti mažiau, tačiau pirkti duris, kurios jau buvo kartą naudotos.

Dažniausiai pasitaikanti problema, kad durų spynos jau nebėra kokybiškos. Žinomas, jas galima keisti, tačiau ne visada ir ne visos tinka, juolab, spynos keitimas reikalauja laiko, pinigų, pastangų, tad verta pagalvoti, ar tai tikrai reikalingas dalykas. Taip pat dažniausiai dėvėtos durys būna gana stipriai dėvėtos, tad stilistine prasme jos nebus tokios gražios kaip kad daugelis tikisi. Galiausiai, jos trumpiau tarnauja, tad dažniausiai net ir mažesnė investicija – neatsiperka.

Durys su brokais

Taip pat dažniausiai pigiau parduodamos tokios durys, kurios turi mini brokus. Dažniausiai yra juos pirkėjai yra informuojami, tačiau realiai jie neįvertina tai, kad tokių durų tvarkymas gali kainuoti gana nemaža sumą pačios durų vertės.

Tiesa, pirkti su brokais neverta tiems, kurie nori, kad įsigytos durys tarnautų kuo ilgiau. Paprasčiausiai jos tikrai nebus tokios funkcionalios, kaip kad naujos. Žinoma, viskas priklauso nuo pačių durų, tačiau nepamirškite įvertinti to, kad dažniausiai mokėdami mažai permokate, kadangi gana greitas senas duris tenka keisti naujomis.

Akcijos ir nuolaidos

Puiki galimybė sutaupyti yra pirkti duris internetu, kadangi pavyks kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, kurios nepermokant garantuos gerą kokybę. Žinoma, verta plačiau pasidomėti – kodėl akcijos yra teikiamos, kokias atvejais. Tačiau dažniausiai tai tik paprasčiausios nuolaidos pardavėjams, tad puikus pasirinkimas, kuris neturi jokių kėslų. Siūlome pirkti patikimose prekybos vietose, kurios turi gerą reputaciją ir kurios siūlo akcijas. Tai gera galimybė gauti tai, ko reikia, tačiau mokėti mažiau. Svarbiausia, kad šiuo atveju kokybė tikrai nebus mažesnė.

Lauko durys internetu

Pats paprasčiausias būdas pamatyti plačiausią pasiūlą ir ši jos pasirinkti geriausias duris (tokias, kokios labiausiai tinka Jums) – pirkti internetu. Galėsite susipažinti su plačia pasiūla, palyginti ją, galiausiai, įvertinti paslaugas ir rasti tai, kas ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta Jūsų poreikius. Taip pat siūlome skirti laiko detalių vertinimui, lyginimui, galiausiai – akcentams, kurie yra svarbūs renkantis labiausiai tinkamas duris. Kuo daugiau detalių bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tai, kas jums labiausiai tinka.

Geros kokybės lauko durys nebūtinai yra brangios. Jos gali kainuoti mažau nei visada, tačiau tokiu atveju reikia skirti laiko smulkmenų derinimui, apgalvojimui. Galiausiai, visada naudinga pasikalbėti su ekspertais, kurie įvertinę Jūsų poreikius gali padėti rasti tinkamiausias duris, kurios tarnaus Jums ne vieną dešimtį metų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *