Skip to content
Home » Kaip pasirinkti svetainės baldus?

Kaip pasirinkti svetainės baldus?

svetaines baldai

svetaines baldai

Pasirenkant svetainės baldus, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jų funkcionalumą ir jaukumą. Funkcionalumas turi didelės reikšmės patogumui ir komfortui, o jaukumas prisideda prie geros emocinės ir psichologinės būsenos. Svetainės baldais dažniausia vadiname sieninę spintą, sofą, žurnalinį staliuką ir keletą fotelių. Dažnai į tai įeina ir valgomasis stalas su kėdėmis. Svetainės baldai būtinai turi tikti jos stiliui. Jei nuspręsite  kreiptis į dizainerį, jis būtinai pradžiai išsiaiškins koks stilius jums prie širdies ir tik tada pradės patarinėti. Taigi, bet kuriuo atveju pradėti rinktis verta nuo to, kas patinka jums.

  • Svetainė duoda daugiausiai galimybių išreikšti fantaziją. Ši patalpa gali savyje derinti nebūtinai vieno ir keleto stilių elementus. Jei ketinate zonuoti patalpą- keleto ar net trijų stilių derinimas tikrai įmanomas.
  • Gamtos motyvų mylėtojams labiausiai tinka modernus stilius.
  • Jei norite, kad svetainė būtų užpildyta jaukumu, mėgstate neaukštus fotelius derančius prie gražių šviestuvų, rinkites klasikinį stilių.
  • Norite jaustis kaip gamtoje? Jums patinka natūralios medžiagos, tikras medis? Tada rinkites natūralų stilių.

Kokį stilių besirinktumėte, baldai turi būti ne tik estetiški, bet ir praktiški. Atkreipkite dėmesį į naudojamus audinius. Sintetiniai audiniai leidžia  baldą pagaminti pigiau. Oda yra brangiausias audinys, tačiau tuo pačiu ir praktiškiausias bei   ilgaamžis.

Baldai internetu

Baldų parduotuvė internete. Jos asortimente rasite aukščiausios kokybės baldus svetainei, virtuvei vaikų kambariui, voniai. Jūsų laukia  ypatingai  gausi stilių, spalvų ir formų įvairovė. Minimalistiniai, skandinaviški, prabangūs klasikiniai ir unikalūs šiuolaikiniai. Visa tai rasite elektroninėje erdvėje ir išsirinksite tinkamiausį variantą.

Minkšti baldai

Minkšti baldai- jūsų namų jaukumui, svetingumui. Galima rinktis atskirus minkštus  kampus arba  jų ir staliuko, pufo, kito baldo kompoziciją.  Į svetainės  minkštą kampą gali būti integruotos ir talpios, gerai vedinamos daiktadėžės, kuriose patogu laikyti patalynės komplektus ar kitus daiktus. Minkšti kampai yra puikus pasirinkimas, jei norėsite sutaupyti vietos. Svetainės kampas gali būti aptrauktas vienu ar keliais skirtingais pasirinktais audiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *