Skip to content
Home » Kaip pasirinkti automatinius kiemo vartus?

Kaip pasirinkti automatinius kiemo vartus?

vartai

vartai

Lietuvoje yra įprasta apsitverti savo sklypą nepermatoma tvora ir įsirengti automatinius vartus. Vieni šį klausimą sprendžia paprastai, apsodina tujas perimetru o vietoje palieka tik gražų įvažiavimą su skaldele, kiti iš tvoros padaro tikrą meno kūrinį taip demonstruodami savo turtus ir išmonę. Kiemo vartai tarnauja visiems vienodai nepaisant grožio, jie gali būti dviejų tipų – atveriami į vidų arba stumdomi į šoną.

 

Techninė pusė

 

Kokie automatiniai kiemo vartai bus pas jus priklauso nuo keletos dalykų. Dabar populiaru statytis namus iki 100 kvadratinių metrų 5 arų sklypuose. Priklausomai nuo to kurioje vietoje yra pastatytas namas nusprendžia kokius vartus galėsite pasirinkti. Nuo kiemo vartų iki namo ar garažo turėtų būti ne mažiau 5 metrų, o dar geriau ir daugiau. Tai reiškia, kad įvažiavę į kiemą galėsite uždaryti nustumiamus vartus ir dar turėsite vietos apeiti aplink automobilį iš galo ar priekio. Patikėkite, šios smulkmenos turi didelę įtaką kai daiktą naudojate po keletą kartų per dieną. Jeigu tarpas nuo tvoros iki namo yra didelis galima planuoti įrengti ir atveriamus vartus. Labai svarbu pasirinkti tinkamą vartų plotį. Geriau turėti platesnius vartus nes turint didesnį visureigį ar mikroautobusą bus lengviau įvažiuoti į vidų, be to platesni vartais bus naudingesni ir moteris, jos galės drąsiau ir lengviau įvažiuoti ar išvažiuot atbulos. Kurį variantą be pasirinktumėte, neišvengsite vartų aukščio reguliavimo bent kas porą metų nes netgi geriausių meistrų pagaminti ir sumontuoti vartai dėvisi ir reikalauja priežiūros. Vartų variklį, ratukus, gembę ir kitas detales reiktų rinktis gerai žinomo gamintojo kuris savo gaminiams suteikia garantiją.

Grožis

Norint turėti erdvės kieme ne visuomet pavyksta suderinti vartų tipą, galbūt jums gražiau yra į abi puses atsidarantys vartai tačiau tam kad jie funkcionuotų reikia paaukoti gėlynus ar šuns voljerą prie įvažiavimo. Tokiu atveju teks rinktis į šoną nustumiamus vartus bet net ir tokiu atveju nereikia nusiminti nes galimybių sukurti gražų dizainą net ir tokiems vartams nėra sudėtinga.

 

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *