Skip to content
Home » Kaip išsirinkti žoliapjovę traktoriuką?

Kaip išsirinkti žoliapjovę traktoriuką?

  • by

 

Specialistai sako, kad žoliapjovės traktoriukai ženkliai palengvina žolės pjovimo darbus, tačiau jie praverčia tuo atveju, jeigu yra 20 ir daugiau arų žemės. Jeigu žemės yra mažiau galima puikiausiai išsiversti su paprasta žoliapjove. Norint išsirinkti tinkamą techniką, svarbios tokios žoliapjovių traktoriukų dalys kaip peiliai ir jų ilgis, galimybė uždėti grandines ant ratų ir prikabinti sniego valymo įrenginį.

Pasirinkite tinkamo dydžio pjovimo plotį

Traktoriuko pjovimo plotis gali svyruoti nuo pusės iki beveik pusantro metro. Didesnis plotis leidžia dirbti greičiau, tačiau reikėtų įvertinti, koks pjovimo plotis nekliudys sode esantiems medžiams, pastatams ir kitoms kliūtims.

Skirtingų markių technika turi skirtingus pjovimo peilius. Ilgainiui jie susidėvi dėl didelių apkrovų. Reikėtų žinoti, kad žoliapjovių traktoriukų dalys gali būti keičiamos. Taigi, ši technika yra gan brangi, tačiau gerai prižiūrima ji tarnaus ilgus metus. Susidėvėjus peiliams, juos pakeiskite naujais. Didelį pjovimo dalių pasirinkimą, apie 100 prekės ženklų traktoriukams rasite elektroninėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt

Traktoriukas ne tik žolei pjauti, bet ir sniegui valyti

Jeigu norėtumėte, kad jūsų technika darbuotųsi ne tik vasarą, bet ir žiemą, rinkdamiesi traktoriuką atkreipkite dėmesį ar prie jo galima prikabinti sniego valytuvą, uždėti grandines ant ratų.

Žoliapjovių traktoriukų dalis – grandines ant ratų, taip pat galima įsigyti internetu, jau minėtoje e-parduotuvėje.

Variklio galingumas

Kuo didesnė variklio galia, tuo geriau sukasi traktoriuko ratai bei peiliai, o tai leidžia dirbti greitai ir efektyviai. Vienas paklausiausių ir geriausių variklių prekės ženklų yra „Briggs & Stratton“. Šie varikliai pasižymi aukšta kokybe, mažesniu nuodingų dujų išmetimo kiekiu, jie taupiau naudoja kurą. Žoliapjovių traktoriukų dalys su „Briggs &Stratton“ ženklu yra lengvai randamos internete, todėl susidėvėjusias galima be vargo pakeisti naujomis.

Žoliapjovių traktoriukų dalys

Įvairias šių traktoriukų dalis galite užsisakyti agropartsbaltija.lt e-parduotuvėje. Čia rasite detalių „Husqvarna“, „Honda“, „Briggs & Stratton“, „Kohler“, „Robin“, „Yamaha“, „Makita“, „Wacker“, „Yanmar“ prekės ženklams.

Užsakytos žoliapjovių traktoriukų dalys internetu pristatomos greitai, garantuojama gera kokybė, suteikiama galimybė pakeisti netinkamas detales kitomis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *