Skip to content
Home » Kaip gauti kreditą namui?

Kaip gauti kreditą namui?

  • by
kreditas namams

kreditas namams

Daugelis žmonių svajoja apie jaukų, privatų šeimos namą, kokioje nors gražioje, atokesnėje nuo miesto vietoje arba pačiame mieste. Tačiau ne visi turi galimybę šią svajonę išpildyti iš savo santaupų. Todėl neretas, siekdamas įgyvendinti savo norus, ima varstyti įvairių bankų ir kredito bendrovių duris. Dirbantiems ir gaunantiems oficialias, didesnes nei vidutinės, pajamas, atrodo lyg ir paprasta būtų pasiskolinti. Tačiau iš tiesų taip nėra – kiekvienas atvejis yra individualus, o ir kredito įstaigų sąlygos gan skirtingos.

Be abejo, kad būtų suteiktas kreditas būstui, svarbiausias dalykas – su darbo santykiais susijęs darbo užmokestis arba pajamos iš kitos oficialios veiklos. Paskolos gavėjas turi būti pilnametis asmuo, kreditas namui taip pat gali būti suteikiamas ir užsienyje dirbantiems asmenis. Tiesa, jie turi pateikti darbo santykius įrodančius dokumentus bei pateikti banko sąskaitos išrašą.

Jeigu asmuo atitinka šiuos aukščiau išvardintus kriterijus, tuomet galima reikia turėti konkretų norimo įsigyti namo variantą ir galima pradėti. Kaip jau buvo minėta, kiekviena kredito bendrovė turi tam tikras savo galiojančias taisykles, kurios gali skirtis. Todėl geriausia būtų aplankyti kiek įmano daugiau būsto paskolos davėjų ir sužinoti, kokias sąlygas jie siūlo jūsų atveju. Neverta klausti savo draugų ar pažįstamų, kur geriau imti paskolą ir kaip ją gauti. Kiekvienas atvejis yra absoliučiai individualus.

Priklausomai nuo pajamų, jau turimų kitų kreditų, lizingų, patiriamų šeimos ar asmens (jei vienas asmuo ima paskolą namui) išlaidų, kredito gavėjo amžiaus yra vertinama konkreti situacija. Nuo šių kriterijų priklauso paskolos maksimalus dydis, terminas, kredito palūkanos ir pan. Gavus kelių kreditorių pasiūlymus galima įvertinti, kuris iš jų yra jums pats priimtiniausias, o sąlygos palankiausios. Tada belieka išsiaiškinti visą kredito gavimo eigą ir užpildyti dokumentus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *