Skip to content
Home » Kaip akcija paskolai ir kiti būdai padės pasiskolinti pigiau

Kaip akcija paskolai ir kiti būdai padės pasiskolinti pigiau

  • by
akcija paskolai

akcija paskolai

Kai prireikia pinigų ir planuojate skolintis, akcija paskolai skamba kaip visai neblogas dalykas, kuris tikrai galėtų neblogai jums pasitarnauti. 

Akcijos kartais taikomos tam tikriems skolinimosi planams

Kaip atrodo ta akcija paskolai? Dažniausiai galėsite pamatyti tai skaičiuoklėje arba tam tikroje lentelėje, kur bus pažymėta, kokiam būtent konkrečiam planui yra taikoma akcija. Galbūt būtent tam tikram terminui ir tam tikrai sumai. Galbūt tai bus akcija, pvz., pagal tai, kokios esate amžiaus, gal akcija nuo tam tikros sumos, o gal akcija skolinantis pirmą kartą? Kiekviena paskola su garantija gali būti labai skirtinga, tačiau jūs turėsite nuspręsti, kas jums atrodo aktualiausia. Kurios mažos paskolos palūkanos jums atrodo naudingiausios, ir kurią paskolą visgi imti tikrai apsimoka labiausiai. Tai bus jūsų sprendimas ir jūs tai atpažinsite bei žinosite geriausiai.

Pigiau pasiskolinsite, radę tinkamą skolinimo kompaniją

Taigi, paskolos akcija gali būti akcijai nelygi. Kiekviena skolinimo kompanija galbūt pasiūlys skirtingus nuolaidų planus. Apie tai, kokia taikoma vartojimo paskolos akcija, jūs pamatysite ir sužinosite tų pačių skolinimo kompanijų interneto puslapiuose, kuriuose ieškosite ir kitos jums svarbios informacijos. Tačiau niekas neliepia jums iškart čiupti pirmąją pasitaikiusią paskolų tiekimo kompaniją ar pirmą pamatytą akciją. Į viską galite žvelgti racionaliai. Net jeigu paskolos jums reikia tikrai greitai, jūs vis tiek galite skirti pakankamai laiko tam, kad bent jau palygintumėte esminius skirtingus paskolų planus iš skirtingų tiekėjų.

Galima skolintis tarsi iš kredito kortelės

Beje, paskola per 15 min gali būti suteikiama ir nauju būdu: iki tam tikro limito paskola internetu gali būti suteikiama panašiai kaip ir turint kreditinę kortelę su tam tikru kredito limitu. Tai labai patogu, jeigu nežinote iš pradžių, kiek jums iš tikro tuo momentu reikės pinigų, ar užteks kažkokios sumos, ar jos bus per daug. Tuomet patogu skolintis tik tiek, kiek reikia, vis mokant palūkanas tik už panaudotus pinigus, o ne už visą leistiną panaudoti limitą. Taip susitaupo, o ir patogu tam tikrose situacijose, kai paskolos pinigai vartojami taip ne iš karto, o pamažu.

Kas negaus paskolos (akcija ar be jos):

  • Tie, kas turi pastovias pajamas mažiau nei 4 mėnesius;
  • Kieno pajamos per mažos;
  • Turintys blogą kredito istoriją.
  • Nepilnamečiai ir pensijinio amžiaus žmonės.

Kada pravertė paskolos akcija

Ne vienas žmogus sako, kad akcijos tikrai labai praverčia. Štai Ona pasakoja, kad ji skolinosi sumą būtent pagal tai, kad tam tikriems variantams buvo taikomos nuolaidos. „Pamačiau pas skolintoją interneto svetainėje tą lentelę, kurioje buvo surašyta, kiek kainuoja kokia paskola ir kokiam laikui. Kažkaip neatrodė, kad yra prasmės pirkti būtent tam tikrus brangesnius variantus, jeigu galima pigiau gauti. Pavyzdžiui, tuo momentu metams tūkstančių euro paskolos palūkanos buvo mažesnės negu tūkstančio ir šimto. Tai aš ėmiau tokią paskolą, kuri pagal akcijas labiausiai apsimokėjo. O pinigų tuo metu tikrai labai reikėjo, kadangi visiškai sugedo mūsų senoji mašina, tiksliau, buvo nutempta į šrotą – slidžiame kelyje paslydome, likome sveiki, bet iš mašinos nieko neliko. O be mašinos mums gyventi nelabai išeina, kadangi gyvename priemiestyje. Kaip tik ir pinigus buvome visus išleidę, tai ta paskola tikrai labai pravertė, tiesiog padėjo atsistoti ant kojų“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *