Skip to content
Home » Įdomios telefono funkcijos, kuriomis galite nustebinti draugus

Įdomios telefono funkcijos, kuriomis galite nustebinti draugus

  • by

Android, Linux, Marshmallow, Smartphone, Upgrade

Šaltinis: https://pixabay.com/photos/android-linux-marshmallow-994910/

Jūsų telefonas yra ne tik ryšio prietaisas – tai ir galingas įrankis, kuriuo galite nustebinti ir padaryti įspūdį draugams. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad telefonu galite valdyti beveik visus namuose esančius elektroninius prietaisus? Naudodami tinkamą programėlę galite įjungti šviesas, reguliuoti termostatą ar net įjungti kavos virimo aparatą – ir visa tai galite daryti patogiai įsitaisę ant sofos. apžvelkime keletą įdomių funkcijų.

  1. Vieno mygtuko paspaudimu paleiskite padalytą ekraną

Kai turite atidarytą programėlę ir dar bent vieną neseniai atidarytą programėlę, galite įjungti padalyto ekrano režimą ilgai paspausdami mygtuką „Naujausios programėlės”. Šis mygtukas paprastai būna kvadrato formos ir yra tiesiai dešinėje pagrindinio mygtuko pusėje (išskyrus „Samsung” telefonus).

Atidaryta programa bus prisegta viršutinėje ekrano pusėje (jei naudojate portreto režimą), o antrąją programą galite pasirinkti iš foninių programų sąrašo (jei jų turite daugiau nei vieną) ir prisegti apatinėje ekrano pusėje.

  1. Dukart bakstelėkite kvadrato mygtuką, kad pereitumėte į ankstesnę programėlę

Tęsiant daugiaprogramio darbo temą, mažasis kvadratinis mygtukas „Naujausios programėlės” gali atlikti dar vieną įdomų gestą. Užuot bakstelėję jį vieną kartą ir pasirinkę ankstesnę naudotą programėlę, galite tiesiog dukart bakstelėti šį mygtuką ir greitai persijungti į paskutinę naudotą programėlę.

  1. Didžiąja raide rašykite pirmąją žodžio raidę

Jei pamiršote žodį parašyti didžiąja raide, „Gboard” yra greita priemonė. Dukart bakstelėkite žodį, kad jį paryškintumėte, tada bakstelėkite didžiosios raidės klaviatūros klavišą, kad pirmąją raidę parašytumėte didžiąja raide.

  1. Rodyti valandas, minutes ir sekundes

Android” sistemoje yra paslėptas meniu, kuriame galite keisti būsenos juostą, ir galite jį naudoti, kad būsenos juostos laikrodis rodytų valandas, minutes ir sekundes. Norėdami atrakinti slaptąją parinktį, vadovaukitės toliau pateiktoje nuorodoje pateiktu vadovu. Atrakinę bakstelėkite parinktį „Būsenos juosta” ir pasirinkite „Laikas”, tada pasirinkite „Rodyti valandas, minutes ir sekundes”.

  1. Padidinti šrifto dydį

Žiūrėdami į „Android” ekranus neturite užsimerkti ir įtempti akių. Atidarykite „Nustatymai” ir pasirinkite „ekranas”, „išplėstiniai nustatymai”, po to – „šrifto dydis”, kad galėtumėte atlikti koregavimus. Norėdami atlikti pakeitimus, vilkite rodyklę išilgai slankiklio ir patikrinkite peržiūros langą, kad pamatytumėte, kaip atrodys galutinis rezultatas. Kai nustatysite „Android” šrifto dydį, dauguma programų jį pritaikys.

  1. Duomenų naudojimo mažinimas

„Android” yra integruota sistema, kuri apriboja, kiek duomenų gali sunaudoti foninės programos (bent jau tada, kai nesate prisijungę prie „Wi-Fi”). Šis režimas įvairiais būdais paveiks skirtingas programėles, pavyzdžiui, naršyklėje paveikslėliai gali būti nerodomi, nebent juos bakstelėsite. Norėdami įjungti šią patogią funkciją, atidarykite Nustatymai, pasirinkite Tinklas ir internetas, tada įjunkite perjungiklį šalia Duomenų taupymo.

  1. Statymai internetu per telefoną

Naudodamiesi internetinėmis lažybomis dabar galite telefonu atlikti statymus už mėgstamas sporto komandas ar žaidėjus. Telefonu taip pat galite stebėti savo statymus.

Be to, telefonu galite sužinoti informaciją apie komandas ar žaidėjus, už kuriuos statote. Ši informacija gali padėti jums geriau pasirinkti statymus. Telefonu taip pat galite kalbėtis su kitais lažybų dalyviais ir sužinoti jų nuomonę apie tai, kas gali laimėti ar pralaimėti. Svetainės kaip ši, leidžia visiems lengvai prieiti prie šių suaugusių pramoginių žaidimų ar per kompiuterį ar per telefoną.

  1. Emotikonų režimo keitimas

Numatytojoje „Google” klaviatūroje, „Android” galite peržiūrėti emotikonus bakstelėję emotikonų mygtuką, esantį kairėje tarpo juostos pusėje. Bet ar žinojote, kad galite ištraukti skirtingos odos spalvos ar lyties emotikonus paspausdami ir palaikydami atskirą piktogramą? Tai veikia daugumoje emotikonų, vaizduojančių žmones arba kūno dalis, pvz., pakeltą nykštį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *