Skip to content
Home » Greitas UAB perregistravimas – misija įmanoma

Greitas UAB perregistravimas – misija įmanoma

  • by
pertvarkymas

Jei jums reikalingas greitas UAB perregistravimas, jei vertinate kokybę ir norite, kad visi darbai būtų atlikti kokybiškai, kreipkitės į šios srities profesionalus – bendroves, teikiančias įmonių steigimo ir pertvarkymo paslaugas. Bendraudami su profesionalais, būsite tikri, kad visi UAB perregistravimo darbai bus atlikti tinkamai ir greitai, o jūs gausite atsakymus į visus jums svarbius klausimus.

Kada atliekamas UAB perregistravimas?

UAB perregistravimo darbai vykdomi keliais atvejais, paprastai, – kai yra keičiamas įmonės buveinės adresas, įmonės pavadinimas, jei yra didinamas arba mažinamas įmonės įstatinis kapitalas, keičiama įmonės valdymo struktūra arba reikia, kad įmonės įstatai atitiktų Akcinių bendrovių įstatymą ir kitus įstatymus. Priklausomai nuo keliamo tikslo, skiriasi ir tai, kokius dokumentus turėsite pateikti. Dažniausiai UAB perregistravimas yra vykdomas dviem atvejais: keičiant buveinės adresą ir keičiant įmonės pavadinimą.

Jei keičiate įmonės buveinės adresą ar pavadinimą

Jei keičiamas buveinės adresas, reikės pateikti įmonės vadovo sprendimą sušaukti neeilinį akcininkų susirinkimą, akcininkų (arba vienintelio akcininko) sprendimą, patalpų savininko sutikimą ir dokumentus apie nekilnojamojo daikto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą Nekilnojamojo turto registre, senos redakcijos įstatus, visus įmonės ir įmonės vadovo rekvizitus. Atliekant perregistravimą, yra pildomos reikalingos JAR formos, dokumentai tvirtinami pas notarą ir atliekamas registravimas Juridinių asmenų registre.

Jei keičiamas įmonės pavadinimas, reikės pateikti akcininkų (arba vienintelio akcininko) sprendimą, Juridinių asmenų registro pažymą apie laikiną pavadinimo įtraukimą, įmonės registravimo pažymėjimą arba el. sertifikuotą registro išrašą (ESI), senos redakcijos įstatus, visus įmonės ir įmonės vadovo rekvizitus. Kaip ir pirmuoju atveju, yra pildomos reikalingos JAR formos, dokumentai patvirtinami pas notarą, atliekamas registravimas Juridinių asmenų registre, atspausdinamas elektroninis sertifikuotas registro išrašas (ESI), pagaminamas antspaudas, o taip pat, – surašomas antspaudo sunaikinimo aktas ir sunaikinamas senas antspaudas.

Sumažinkite savo rūpesčius – kreipkitės į profesionalus

Nepriklausomai nuo to, kokiu tikslu norite atlikti UAB perregistravimo darbus (ar įsteigti ir įregistruoti naują įmonę), kreipkitės į šios srities profesionalus, kurie užtikrins, kad šie darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai. Ilgametę patirtį turinti įmonė suteiks jums išsamią informaciją apie minėtojo proceso trukmę, procesą ir reikalingus dokumentus, pateiks reikalingus dokumentus notarui, jei reikės jūsų vardu užsakys spaudus ir antspaudus, atliks įmonės duomenų registravimą Juridinių asmenų registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *