Skip to content
Home » Darbai sode be sąnarių skausmo

Darbai sode be sąnarių skausmo

sodas

sodas

Po savaitgalio, praleisto darže, daugumai žmonių pradeda skaudėti sąnarius, nugarą. Neretai nugaros skausmas ima plisti į sėdmenis, šlaunis, blauzdas ar pėdas, tai požymiai, jog yra dirginamos nervinės šaknelės, išeinančios iš stuburo smegenų.

Kaip reikėtų rūpintis savo nugara?

Savo nugara reikėtų rūpintis nuolat.  Kiekvienas žmogus bent 2-3 valandas per savaitę, turėtų skirti fizinei kultūrai ir jokiu būdu neapsiriboti vien pasvaikščiojimais parke. Aktyvi viso kūno mankšta, ypatingą dėmesį  skiriant nugaros raumenų ir pilvo preso stiprinimui. Jeigu nugaros skausmas jau tapo vos ne kasdieniu palydovu, metas skubėti pas gydytoją. Pagrindinis gydymas yra: individualiai pritaikytos mankštos, kvalifikuoti masažai, tempimai.

Sodo darbų ergonomikos pagrindai

Sodo darbų ergonomikos pagrindai prasideda nuo tinkamų ir patogių pirštinių bei kokybiškos kepurės nuo saulės įsigijimo. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokius įrankius naudojate sodo bei daržo darbams. Specialistai teigia, kad kokybiški, patogūs bei ergonomiški įrankiai yra vienas iš būdų išvengti nugaros ir sąnarių skausmų.

PRP procedūra

PRP- natūrali, trombocitais praturtintos plazmos procedūra, skatinanti audinių atkūrimą ir naujų audinių susidarymą, visiškai natūrali injekcinė veido procedūra, skatinanti kalogeno ir elastino gamybą. https://gpklinika.lt/prp/ Šios medžiagos stabdo veido senėjimą ir skatina odos regeneraciją. PRP procedūra yra saugi, kadangi šios procedūros metu yra naudojama tik paciento kraujo plazma ir nenaudojama jokių dirbtinių medžiagų. Tokiu būdu išvengiama alergijų, kryžminių imuninių reakcijų. Procedūros metu iš vienos paimamas nedidelis kraujo mėginys, kuris iš karto apdorojamas taip, kad proceso metu nuo raudonojo  kraujo komponento atsiskiria kraujo plazma su trombocitais, kitaip dar vadinama PRP, šis procesas trunka iki 15 minučių. Išgauta trombocitų turtinga  plazma, be jokių sintetinių pakaitalų ar priedų yra suleidžiama į problemines veido vietas.

PRP procedūros privalumai

PRP procedūra padeda atsikratyti tiek smulkių, tiek gilesnių veido raukšlių, padeda atstatyti pakitusią paakių spalvą, gerinti odos tekstūrą, koreguoti kaklą, dekolte raukšles. Dažnai PRP injekcijos naudojamos rankų gydymui, skatinti plaukų augimą, stabdyti ir gydyti plikimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *