Skip to content
Home » Būsto pirkimas Klaipėdoje: namas ar butas?

Būsto pirkimas Klaipėdoje: namas ar butas?

  • by
nauji butai Klaipėdoje

nauji butai KlaipėdojeKlaipėda – puikus miestas kurti savo gyvenimą. Čia kiekvienais metais atsikrausto vis daugiau žmonių iš kitų miestų, kurie nori mėgautis ne tik miesto teikiamais privalumais, bet ir puikia Klaipėdos aplinka, gamta ir jūra. Labai dažnai naujakuriai, kuriems aktualus būsto pirkimas Klaipėdoje, ieško atsakymo į klausimą, kokį būstą pasirinkti. Dažniausiai NT analitikai siūlo įvertinti abu pasirinkimo variantus ir patiems apsispręsti, kur labiau norėtumėte gyventi: bute ar privačiame name.

Miesto mylėtojams – butas

Klaipėdoje kasmet vis labiau plečiama NT būsto rinka, o ypač daug naujakuriams siūlomų naujų butų. NT vystytojai siūlo įvairius daugiabučių projektus, kurie atliepia šiuolaikiško miesto gyventojo poreikius. Todėl tiems, kuriems mielas miesto rimtas, malonus gatvių šurmulys, patariama rinktis butą.

Būsto pirkimas Klaipėdoje, jeigu Jums aktualūs butai, turėtų prasidėti apžvelgiant visus siūlomus daugiabučių projektus. įvertinkite, kokie pasiūlymai šiuo metu prieinami rinkoje ir išsirinkite geriausią. Svarbu įvertinti, kokioje vietoje yra projektas ir koks būtų susisiekimas su svarbiais objektais mieste. Pavyzdžiui, galite rasti projektą, kuris bus įgyvendintas visai šalia miesto centro. Tuomet pėsčiomis iki centre įsikūrusių pramogų vietų bus vos 5 minutės kelio pėsčiomis. Tuomet nuo tokios vietos netoli bus ir kiti strateginiai objektai: parduotuvės, gydymo ir ugdymo įstaigos.

 

Be to, nauji butai Klaipėdoje ypač vertinami dėl savo šiuolaikiškumo ir funkcionalumo. Jie įrengti pagal naujausius standartus, atsižvelgiant į pasaulinės rinkos tendencijas. Dažniausiai tokie butai yra patogiai išplanuoti, sukuriant nestandartinius sprendimus. O šalia daugiabučių visada atnaujinama aplinka bei įrengiamos automobilių stovėjimo vietos. Taip išsprendžiamos svarbiausios naujakurių problemos, o gyventojams nebereikia rūpintis papildomomis išlaidomis, ieškant, kur laikyti savo automobilį.

 

Ieškantiems privatumo – individualūs namai

Nemažai žmonių, norinčių įsikurti didmiestyje, ieško sprendimų, kaip neatitrūkti nuo miesto gyvenimo, tačiau tuo pačiu bent kartais pabėgti nuo miesto šurmulio. Tokiems žmonėms geriausiai rinktis privačius namus. Tačiau jeigu Jums aktualus būsto pirkimas Klaipėdoje, privataus namo pirkimo kaina gali būti tai, jog namo vieta bus gerokai nutolusi nuo miesto centro. Tai yra vienas svarbiausių trūkumų, kurį įvardija privačių namų gyventojai. Skirtingai nei gyvenant bute, susisiekti su miesto centru, apsilankyti įstaigose ar net apsipirkti gali tapti šiek tiek komplikuota, mat visuomet teks turėti nuosavą transportą ir kasdieniams reikalams sugaišti šiek tiek daugiau laiko nei gyvenant centre.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *