Skip to content
Home » Biocidai – reikalingi. Tačiau reikia įsigyti tinkamus

Biocidai – reikalingi. Tačiau reikia įsigyti tinkamus

  • by

Apie biocidus daugiau arba mažiau yra girdėjęs kiekvienas. Tai yra komponentas, kuris yra skirtas tam tikro organizmo „žudimui“. Skamba grėsmingai? Tačiau tikrai nėra. Juk veterinarija jais prekiauja. Žinoma, svarbiausia įsigyti tinkamus. Tam geriausiai padeda konsultacijos su specialistais, kurie šiuo metu pataria online būdu. Pasinaudokite tokia galimybe ir įsigykite tai, kas Jūsų atveju tinka labiausiai.

Tinkamų biocidų pasirinkimas

Biocidai yra biologiniai mišiniai, kurių darbas yra naikinti organizmus žalingus žmogui bei gyvūnui. Žinoma, veterinarija prekiauja tais, kurie tinka gyvūnams bei gyvuliams. Kadangi dažniausiai anksčiau arba vėliau jų prireiki – visada verta įsigyti juos iš anksčiau, kad kai prireiks komponentų pagalbos – jie visada būtų po ranka.

Kadangi šiuo metu pasiūla yra labai plati – kiekvienas jų turi būti pasirenkamas labai atsakingai ir atsargiai. Juk reikia rasti tokius, kurie naikina žalingus virusus, bakterijas ir t.t., o ne tuos, kurie labai reikalingi žmogaus organizmui.

  •         Dezinfekantai (2 tipo biocidai), kaip ir išduoda pavadinimas, yra skirti dezinfekcijai. Šiuo metu, kai Covid-19 pakeitė mūsų gyvenimus – apie dezinfekcija kalbama labai daug.
  •         Dezinfekantai (4 tipo biocidai) naudojami maisto gamyboje. Taip pat skirti dezinfekcijai garantuoti.
  •         Dezinfekantai (5 tipo biocidai) yra skirti geriamojo vandens apsaugai garantuoti.
  •         14 tipo biocidai – graužikų naikinimo priemonės. Jos dalinai padeda išvengti ir įvairių graužikų pernešamų ligų.
  •         18 tipo biocidai yra įvairaus tipo vabzdžių naikinimo priemonės.
  •         19 tipo biocidai – ligas platinančių vabzdžių naikinimui.
  •         Ir kiti.

Visada juos renkantis siūlome tartis su pardavėjais, kurie tiksliai padės įsigyti Jums labiausiai tinkamus. Svarbiausia yra išsakyti savo poreikius.

Tinkamas naudojimas – pagal taisykles

Žinoma, labai svarbu, kad biocidai būtų tinkamai naudojami. Štai todėl siūlome daugiau dėmesio skirti instrukcijai, kurie yra duodama perkant komponentus. Kitu atveju jie gali pakenkti žmogui arba gyvūnui. Veterinarija labai griežtai reglamentuoja siūlomus biocidus, tad juos reikia pirkti tik patikimose prekybos vietose. Tokiu atveju būsite ramus dėl kokybės ir tuo pačiu naudos, kurios yra iš jų tikimasi.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *