Skip to content
Home » Automobilių nuoma į užsienį

Automobilių nuoma į užsienį

auto

auto

Nelengva išsirinkti geriausią variantą iš daugelio viliojančių pasiūlymų kuriuos pateikia automobilių nuomos įmonės. Kas reklamuojama ryškiomis spalvomis ir užraoma didžiosiomis raidėmis dažniausiai nesutampa su tuo kokios kainos pateikiamos galutiniame pasiūlyme kai pridedami papildomi mokesčiai. Norintišvengti šios problemos tai įmanoma vieninteliu būdu – lyginti nuomos pasiūlymus tarpusavyje apskaičiavus kokių papildomų paslaugų jums tikėtina reikės. Jei kažkokių sutarties niuansų iki galo nesuprantate geriau yra paskambinti ir pasitikslinti.

Jeigu išnuomotu automobiliu vykstate į užsienį patekus į eismo įvyki reikia būtinai nufotografuoti padarytą žalą automobiliui. Lygiai taip kaip ir nuomojantis Lietuvoje prieš paimant automobilį prieš sėdant reikia apžiūrėti ar nėra pažeista, svarbūs net ir kosmetiniai trūkumai. Nuomojantis automobilį tolimai kelionei į užsienį pvz. Italija, Vokietija, Ispanija, vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia patikrinti, yra atsarginis ratas. Geriau rinktis tokį automobilį, kuris turi pilno dydžio atsarginį ratą, jeigu ratas yra sumažinto dydžio tęsti kelionę galėsite tik iki artimiausios serviso neviršijant 80km/h greičio. Dažniausiai dabar nuomojamuose naujuose automobiliuose atsarginio rato nėra, tik remonto komplektas arba hermetizuojančios putos. Jei esate moteris jums gali būti per sunku atlikti šį remontą.

Pasirašant sutartį atkreipkite dėmesį ar nėra nustatytas maksimalus kilometrų skaičius per dieną kurį viršijus jus gali apmokestinti papildomai. Dalis nuomos paslaugas teikiančių įmonių prašo grąžinti automobilį su pilnai užpildytu kuro baku ir parodyti čekį parodantį kur pirkote degalus, jei nesilaikysite šio reikalavimo gali uždėti baudą.

Jeigu kelionės metu nuomojamas automobilis sulūžo nepataisomai ar patekote į auto įvykį ir kelionės tęsti toliau negalima, visada turite teisę reikalauti įmonės padengti nakvynės kaštus, suteikti pakaitinį automobilį grįžti namo ir kompensuoti dalį sumokėtų pinigų už nuomą.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *