Skip to content
Home » 5 patarimai, kurie jūsų namus pavers elegantiškais

5 patarimai, kurie jūsų namus pavers elegantiškais

  • by

interjeras

Užtikrinti, kad mūsų namai atrodytų šiuolaikiškai – ypač, jei interjero formavimui skirtas biudžetas yra ribotas – kartais būna pakankamai sudėtinga. Tačiau, laimei, yra būdų (net ir turint mažesnį biudžetą), kurių pagalba galime suformuoti mūsų lūkesčius atitinkantį interjerą, apie kurį visuomet svajojome. GeliuPasaulis.lt pasidalino keliomis įžvalgomis, kurios gali padėti jūsų namus paversti elegantiškais.

1. Interjero detalės

Tobulumas slypi detalėse. Ir tikriausiai, kad tai jūs jau buvote ne kartą girdėję. Kuomet norima savo namus paversti šiuolaikiškais, detalės yra raktas į sėkmę. Tai reiškia, kad kiekvienoje jūsų būsto dalyje turėtų būti bent po vieną išskirtinę ir akimirksniu dėmesį pritraukiančią detalę.

Aplink tokią detalę toliau turėtų būti formuojamas ir visas konkrečios būsto vidaus erdvės interjeras. Tai reiškia, kad tokiu būdu galima ne tik suformuoti tobulą interjerą, tačiau taip pat visą tai padaryti gerokai lengvesniu keliu. Ir tam jums tikrai nereikia investuoti daugybės lėšų – rinkoje yra ne vienas lengvai įkandamas interjero sprendimas, kurį galite pasitelkti. Ką jau kalbėti apie tai, kad kai kurios interjero detalės būti ir visiškai nemokamos, pagamintos jūsų pačių rankomis (ir tai iš tikrųjų taptų dar vertingesnėmis interjero detalėmis).

2. Dažų pasirinkimas

Dažų spalvų pasirinkimas tikriausiai yra vienas iš pačių sudėtingiausių sprendimų, kuomet bandome dekoruoti savo būsto vidaus erdves, formuodami mūsų skonį atitinkantį interjerą – ypač, kai visi tolimesni dekoravimo sprendimai būna paremti mūsų pasirinkta pirmine spalvų palete. Tačiau, jei norite, kad jūsų interjeras būtų elegantiškas, egzistuoja tam tikros spalvos, kurios gali akimirksniu sukurti norimą atmosferą.

Taigi, jūs visuomet galite pasirinkti juodus ir dramatiškų spalvų atspalvius arba minkštesnes ir blankesnes spalvas. Tokie spalvų sprendimai iš karto jūsų namams suteiks daugiau elegancijos. Žinoma, tai, ką nuspręsite pasirinkti, tiesiogiai priklausys nuo jūsų charakterio ir skonio.

3. Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės, kurios būna išdėstytos skirtingose mūsų būsto vietose, turi keletą svarbių paskirčių. Visų pirma jos suteikia daugiau patogumo ir jaukumo, o visų antra – tai labai elegantiškas būsto vidaus interjero sprendimas.

Suprantama, kad pagrindinė pagalvėlių paskirtis yra suteikti daugiau komforto, todėl turėtumėte pasirinkti pakankamo dydžio dekoratyvines pagalvėles, pvz., bent 50-55 cm (su 60-65 cm užpildu). Didelės ir pilnos pagalvėlės sukuria minkštumo ir elegancijos pojūtį.

4. Pasirūpinimas langais

Labai paprasta – jei tinkamai nepasirūpinsite langais, jūsų kambarių interjeras atrodys neišbaigtas ir pakankamai pigus. Laimei, pasirūpinti langais šiandien nėra brangu.

Pasirinkus tinkamas dienines ir naktines užuolaidas, kambariams galite suteikti daugiau elegancijos ir privatumo. Tuo tarpu, jei jūs miegamajame pasirinkote roletus, turėtumėte apsvarstyti ir galimybę pakabinti naktines užuolaidas.

Tačiau prieš nusprendžiant, ką jums vertėtų pasirinkti, turėtumėte pasidairyti įvairių realių pavyzdžių skirtingo stiliaus interjeruose. Tai galite padaryti ir naudodamiesi interjero tematikos tinklalapiais, kuriuose yra pateikiama daug originalių idėjų ir elegantiško būsto interjero pavyzdžių.

5. Rinkitės gėles

Įprastai kiekvienuose namuose galime atrasti bent vieną naminę gėlę, tačiau dažniausiai žmonės jas pasirenka neturėdami omenyje savo būsto vidaus interjero.

Tuo tarpu, jei jūsų namuose iki šiol nebuvo nei vienos gėlės ir tokį sprendimą priėmėte, nes manote neturintys pakankamai laiko gėlių priežiūrai, supraskite, kad šiuolaikinė rinka mums siūlo gerokai daugiau praktiškų sprendimų – gėlės taip pat nėra išimtis. Ir vienas iš tokių pasirinkimų gali būti miegančios rožės, kurios be jokios papildomos priežiūros puikios būklės išliks labai ilgą laiką.

Tai tikrai nėra vienintelis šiandien prieinamas pasirinkimas. O jei jūs turite galimybę gėlių priežiūrai skirti daugiau dėmesio ir laiko, tinkamai pasirinktų naminių gėlių pagalba galite savo interjerui suteikti gerokai daugiau elegancijos nei tai pavyktų padaryti įprastinėmis interjero detalėmis.

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *